GOLFBOX

Eesti meistrivõistlused rajamängus toimuvad Stone Course’il 5-8. juunini. Kõik osalejad saavad mängida vähemalt ühe matši või võistlusringi Stone Course’il. Osalustasu on ühekordne (39€), mis sisaldab juba kõiki võistlusringe. Neljapäeval ja reedel algavad matšid alates pealelõunast.

 

Kuigi Eestis on pigem populaarne mängida golfi löögimängu formaadis, siis üha enam avastatakse ka rajamängu võlusid. Rajamängus peitub kordades rohkem põnevust kui löögimängus ning kõrgema hcp-ga mängijal on võrdlemisi lihtsam saavutada võit madalama hcp-ga mängija üle - iga rada on uus matš ja võitlus vastasega.

 

Eesti meistri tiitlile on oodatud võistlema nii naised kui mehed. Kuna rajamäng on veel alles suurimat populaarsust kogumas, siis on hea võimalus just nüüd jäädvustada oma nimi Eesti Golfi ajalukku.


Registreerida on võimalik kuni 28. maini siin 

Võistlusjuhendiga saab tutvuda siin

Marten Palm ja Rein Unn


Viimased meistrivõistlused toimusid samuti EGCC Stone Course’il. Eelmise aasta septembris peetud võistlusel tuli võitjaks Marten Palm. Paremusjärjestus selgus alles viimastel radadel, pronksmedal otsustati 17. ja kuldmedal 16. rajal. Hõbemedalile tuli EGCC klubiliige Egert Põldma ning pronksi võitles välja Janno Sild.

Aasta enne seda tuli Otepääl võitjaks Kristo Tullus ning 2011. aasta meistriks tuli Suurestal peetud meistrivõistlustel Martin Unn.


Kui Eesti meistrivõistlusteks veel vaim valmis ei ole, siis loe EGCC klubi match play võistlusest ning rajamängu põhilistest reeglite erinevusest siit Loomulikult on teretulnud ka kõik pealtvaatajad!

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX