GOLFBOX

 

Ingrid Jegers ja Kevin Christopher Jegers - EGCC Greensome 2013 finaal

Esmaspäeval, 12. mail stardib EGCC Greensome 2014 – võistlussari, mis on eelkõige mõeldud peredele, kuid osa võtta pole keelatud ka sõpradega. Ootame kõiki EGCC liikmeid ja kandidaatliikmeid võistlema ning perega / sõpradega koos aega veetma.

Esimene etapp mängitakse Stone Course’il 18 rada järjestikuste startidega, algusega kell 15.00.

Mänguvormiks on Greensome:
Võistkond koosneb kahest pereliikmest, kus löögid sooritatakse vahelduvalt (korda-mööda). Mängijad mängivad sama palli. Mõlemad mängijad sooritavad avalöögi, millest valitakse välja parim pall. Mängija, kelle avalööki ei valitud, sooritab järgmise löögi. Seejärel on teise mängija kord ning nii mängitakse kuni pall on augus. Varupallid lööb alati järgmine mängija. HCP arvutatakse põhimõttel 40% suuremast HCP’st ja 60% väiksemast HCP’st. Seejärel mängu HCP-d liidetakse.

Lisaks põhivõistlusele on plaanis ka erivõistlused pikim avalöök ja lähim lipule. Peale igat etappi austasustame parimaid peresid ja sõpru!

Registreerimise tähtaeg on vastavalt 3 päeva enne osavõistluse toimumist. Registreerida on võimalik süsteemis Golfbox või e-maili teel: info[at]egcc.ee

Tutvu ka täpse võistlusjuhendiga.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX