GOLFBOX

Kõikidel EGCC klubiliikmetel, kes teevad meie Sea või Stone Course’il birdie, saavad birdie eest tasuta pasta ja Illy kohvi DaVinci restoranides Rocca al Mare või Kristiine Kaubanduskeskustes!

Igal EGCC klubiliikmel, kes teeb EDS mänguringi ajal EGCC Sea Course või Stone Course väljakul (18 rada) birdie, on õigus birdie registreerida (ei ole kohustuslik) caddiemaster´i juures . Fikseeritud HCP-ga mängijatel (alla 4,5) läheb arvesse võistlustel tehtud birdie(d). Võimalus on mängida ja kasvõi tervele perele kogu aastaks tasuta pasta teenida, kui mõned rajad õnnestuvad mängu jooksul.

Tingimused:

  • Registreerimisel täidab birdie teinud mängija voucheri (vaata järgmine slaid – väike ILLY tass) ning riputab selle birdiepuu seinale, sinna rajale, kus ta birdie tegi; 
  • Peale birdie registreerimist annab caddiemaster mängijale voucheri (vaata järgmine slaid – suur ILLY tass), mille peab samuti täitma (rada , nimi, kuupäev) ning caddiemaster lisab sinna juurde kuupäeva, oma nime ja allkirja; 
  • Kinnitatud voucheri alusel on mängijal õigus* saada tasuta pasta ja kohvijook Da Vinci „pasta & pizza“ restoranis, mis asuvad: Kristiine keskuse I korrusel (Endla 45, Tallinn) Rocca al mare keskuse II korrusel (Paldiski mnt. 102) 
  • Voucher kehtib ainult Da Vinci püsiklientidele ning enne tellimuse esitamist tuleb end registreerida Da Vinci püsikliendiks; 
  • Voucher kehtib 13.04.2014 kuni 31.12.2014.a. 

Iga kuu lõpp autasutatakse parimat birdie tegijat auhinnaga. Eraldi arvestust peetakse naiste ja meeste puhul. (Kuu kokkuvõtted teeb EGCC ning auhinnad antakse üle CaddieMasteris).

Hooaja lõppedes autasutatakse aasta jooksul enim birdie´sid teinud mängijat ILLY kohvimasinaga. Eraldi arvestus on ka naiste ja meeste puhul.

Soovime mängijatele edu ning palju häid tulemusi ning peale mängu ilusaid maitseelamusi DaVinci restoranides!

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX