GOLFBOX

2013 EGCC Anniversary Tournament parim mängija Janno Sild (76 lööki)

Reedesel päeval, 30. mail tähistatakse EGCC üheksandat sünnipäeva golfivõistlusega EGCC Anniversary Tournament. Võistlus algab pärastlõunal kell 14:00 ühisstardist ning osalema saab vaid 96 mängijat.

Võistlusklasse on kokku kuus, kus mängijad saavad valiku teha löögi- ja punktimängu vahel. Kui vanus lubab, on võimalus mängida ka hcp-löögimängu mid-amatööride või seeniorite grupis. Võistlusele registreerides palume teil teada anda grupp, kus soovite võistelda. Arvestus toimub järgmistes gruppides:

 

A) Mehed HCP 0-18,4

mustad tee’d

Löögimäng

B) Naised HCP 0-18,4

sinised tee’d

HCP-löögimäng

C) Mid-amatöörid

mehed kollased tee'd

HCP-löögimäng

 

naised punased tee'd

HCP-löögimäng

D) Seeniorid

mehed sinised tee'd

HCP-löögimäng

 

naised punased tee'd

HCP-löögimäng

E) HCP 0-36

mehed kollased tee'd

Punktimäng

 

naised punased tee'd

Punktimäng

F) Juuniorid U18

punased tee’d

Punktimäng

 

 

 

 

 

 

 

 

Täpsema võistlusjuhendiga saab tutvuda siin

Registreerida saab emaili teel EGCC Caddiemasterile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või süsteemis Golfbox siit

Peale võistlust on Fahle Golfi restoranis serveeritud pidulik õhtusöök. Programmis on ka elav muusika ning loomulikult saavad päeva parimad mängijad väärikalt autasustatud. Enne keskööd saabub EGCC klubihoone ette buss, mis viib kõik soovijad Tallinnassee, kus on võimalus sünnipäeva ning võitude tähistamist jätkata. (Afterparty koha avalikustame sünnipäeva nädalal)

Eelmisel aastal tituleeriti EGCC Anniversary Tournament parimaks mängijaks Janno Sild, kes mängis valgetelt tiidelt 4 lööki üle Sea Course väljaku par’i. Naistest oli parim Ave Epner, kes mängis hcp-löögimängus tulemuse -2.


EGCC Anniversary Tournament tulemuste põhjal selgitatakse välja EGCC klubiliikmed, kes saavad võimaluse esindada klubi 19. juulil toimuval golfiturniiril BMW Golf Cup International. BMW golfiturniiri kvalifikatsioonivõistlustel võistlevad omavahel üle 100 000 amatööri umbes 50 riigist. Igas riigis toimuvatel kvalifikatsioonivõistlustel selgitatakse võitjad kolmes kategoorias: m
ehed HCP 0-12, mehed HCP 12,1-28, naised HCP 0-28. Võidukas kolmik saab autasuks sõidu maailma finaalturniirile 2015. aasta märtsis.

Kuna BMW turniir peetakse punktimänguna, siis reastatakse ka EGCC Anniversary mängijate tulemused vastavalt saavutatud punktitulemustele (punktitulemusi vaadatakse kõikides gruppides hoolimata, mis grupis võistleja osaleb või mis tiidelt mängib), mille põhjal selgitatakse võistlusele pääsejad. Juhul kui on mitmeid võrdseid punktitulemusi ja mängijate vahel tuleb langetada otsus, siis tehakse loosi. Kokku pääseb Anniversary võistluse põhjal 19. juulil võistlema 24 mängijat. EGCC kapten saab lisaks valida 3 esindajat. 

BMW Golf Cup International korralduskomitee otsusel on EGCC-le jagatud võistluskohad järgmiselt:

Cat A - mehed 0-12 - kohti 6
Cat B - mehed 13-28 - kohti 16
Cat C - naised 0-28 - kohti 5

Lisainfo BMW Golf Cup International 2014 lisainfo: Võistluse direktor Andres Soo e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX