GOLFBOX

Aastaid oleme korraldanud alustajatele golfimängijatele võistlust nimega EGCC Rookie Tour ning eelmisel aastal korraldasime esimest korda võistlussarja Rising Star. Sellel aastal otsustasime mõlemad võistlused ühendada - sealjuures ühendada mõlemad võistlusformaadid.

Osalemistingimused ja eesmärgid on aga endiselt samad – tarvis on ainult Green Card’i ning võistluse eesmärgiks on julgustada mängijaid rohkem golfirajale ning jagada teadmisi nii reeglite, etiketi kui tehnilise mängu osas.


EGCC Rising Star on mõeldud golfaritele, kes alles alustavad golfimänguga ning ka neile, kes on juba alguse teinud, kuid sooviksid veel kindlust, mentori tuge ja soovitusi ning võistluskogemust!


EGCC Rising Star 2014 koosneb kuuest etapist, millest esimene toimub juba 23. aprillil ning finaaletapp 24. septembril. Igal etapil mängitakse 4-liikmelistes tiimides mõnda võistkondlikku formaati.

Registreerida võib nii individuaalselt kui ka kogu võistkonnaga. Võistkonna üheks liikmeks on mentor, kes on abiks kõigile teistele kolmele mängijale.


Esimese etapi formaadiks on Florida Scramble – Kõik võistkonna liikmed teevad avalöögi, millest valitakse välja parim pall. See kelle löök valitakse, jätab järgmise löögi vahele. Seejärel sooritavad ülejäänud liikmed teise löögi ning valivad jällegi välja parima palli. Sedasi mängitakse kuni pall on augus.
Näide: kõik 4 mängijat sooritavad avalöögi. Valitakse välja parim avalöök ning sealt edasi teevad järgmise löögi need 3, kelle palli ei valitud. Sedasi mängitakse rada lõpuni.


Täpse võistlusjuhendiga saab tutvuda siin

Ootame osalema ka mentoreid! Mentoriks võivad olla kõik EGCC liikmed või kandidaatliikmed, kelle EGA hcp on 20 või madalam (maksimaalne mentori HCP võib võistlustoimkonna otsusega olla 25) ning Eesti PGA liikmed (k.a. kandidaatliikmed). Mentoritele on osalemine tasuta.

2013 hooaja EGCC Rising Star parimaks võistkonnaks tunnistati Andre Poolma, Tõnu Kõva, Piret Aloe ning Janar Toomesso (pildil) mentori rollis.

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX