GOLFBOX

Meil on hea meel kuulutada ametlikult avatuks registreerimine võistlusele EGCC Links Masters by Delux, mis leiab aset 13. aprillil 2014. Võistlus toimub traditsiooniliselt aprillikuu teisel nädalavahetusel samaaegselt ühe oluliseima golfivõistlusega maailmas, milleks on Augusta National Golf Club’is peetav The Masters.

Kui varasematel aastatel on EGCC Links Masters’i võitmiseks piisanud Stone Course’il 9 raja mängimisest, siis sel korral on plaanis 18 rada. Starditakse ühisstardiga: esimene start on planeeritud kell 9:00 ning teine kell 14:00. Kogu võistluse kohtade arv on piiratud 88 mängijaga. Sel aastal on erakordselt head harjutamisvõimalused olnud ning seeõttu võib kindlasti oodata ka väga head võistlustaset. Loomulikult on plaanis ka mitmed erivõistlused, kus saab kätt proovida nii pika draivi kui täpsusese löökides.

EGCC Links Masters by Delux autasustamine toimub ca 30 min peale viimaste lõpetamist, mis on kahe ühisstardi puhul prognoositud orienteeruvalt kell 20.00. Vaata võistlusjuhendit siit 

Registreerida on võimalik läbi süsteemi Golfbox, logides sisse EGCC veebilehelt.

EGCC Links Masters’i ajaloos on teinud parimad tulemused:

2013 Martin Järve (PAR) ja Apawan Chinglek (+6)
2012 Marko Palm (+3) ja Anniks Meos (+3)
2011 Marko Palm (+2) ja Annika Meos (+1)
2010 Jaanus Turba (+3) ja Merlin Palm (+4)


Võistluse peasponsoriks on Delux, kes toodab kõrge kvaliteedi ning kaasaegse disainiga magmistoa tooteid. Ettevõte on ise heaks näiteks, kui oluline on end öösel välja puhata. 

 

Deluxi edukus sõltub just suuresti sellest, kuidas saadetakse mööda öö. Ettevõte otsib pidevalt võimalusi une kvaliteedi parandamiseks. Tänu oma tegevusele kingib Delux inimestele energiat elada oma elu puhanuna, tervena ja selge meelega.


Delux ettevõtte ja toodetega saab lähemalt tutvuda nende kodulehel www.delux.ee ning loomulikult külastades Tallinnas asuvat müügisalongi aadressil Maakri 36, kus saab siis juba oma silmaga näha ja erinevate toodetega tutvust teha.

 

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX