GOLFBOX

Meie klubiliikmete koduklubi Dubais on Jumeriah, kus peetakse ka European Tour'i finaalvõistlust Race to Dubai. EGCC liikmed saavad mängida väljakuid 25€ green fee'ga, lisaks Dubaile ka 12 maailma tippväljakut üle Euroopa. Meie klubiliikmete muljeid detsembrist ja jaanuarist saab lugeda allolevalt lingilt. Kui keegi külastab mõnda muud European Tour Properties väljakut, saatke oma muljed teistele lugemiseks!

Anne Piirsalu kirjutab:

Klubi nimi on Jumeira Golf Estates, seal on kaks väljakut - Fire ja Earth. Viimasel toimuvad ka iga-aastased Race to Dubai võistlused. Väljakute arhitekt on Greg Norman. Mõlemad väljakud on rasked, vajalik on planeerida, kuhu lüüa, kust on parim võimalik viis läheneda greenile. Greenid on kaitstud bunkritega, mis on sügavad, greenid on kiired ja ebatasased.

Väga hea kogemus ja kui on võimalik mängida 25 euro eest, siis kindlasti tasub proovida. Mängisin mõlemal väljakul, aastas saabki mängida selle raha eest 1x mõlemal väljakul. Väga põnev väljakutse, mida kordan kindlasti ka sel aastal!

Tervitades ja edu soovides,
Anne


Lisainfot European Tour Properties väljakutest saab kodulehelt:
http://www.europeantourproperties.com/

Kui soovite minna mõnda väljakutest mängima ja kasutada soodustust, siis tiiaaja peab broneerima läbi koduklubi. Võtke ühendust Reine Vaher'iga, email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX