GOLFBOX

Uue Aasta võistluse võitsid Klaas ja Kruger

EGCC talvine võistlushooaeg jätkus 5. jaanuaril peetud Uue Aasta Võistlusega, mida toetas konjakibränd Camus. Järjekordselt oli võistlusel üleregistreerimine - kõik osavõtjad ei mahtunud kahjuks võistlema, stardis oli kokku 99 mängijat.

Oma tasemest paremini mängisid koguni kuus võistlejat! Meeste klassis jäi kolmandaks Joel Rothberg, kes tegi parima löögimängutulemuse 74 lööki ning teenis 41 punkti. Punkti võrra rohkem teenisid Peeter Kross ja Heinu Klaas, võistluse võit läks Heinu Klaasile (madalam HCP) nign teise koha sai Peeter Kross. Ka Klaasi löögimängutulemus 75 lööki tasub eraldi ära märkimist.

Naistest võitis võistluse 34 punktiga Marina Kruger, 33 punktiga jäid teiseks Margarita Ross ja kolmandaks Anniki Toming. Meeldetuletuseks ka kõikidele võistlejatele - võistluspäeval ei tohi mängida võistlusväljakut (st. ka teha harjutusputti mõnel väljaku greene'il vms), reegli rikkumise eest pole võimalik muud teha, kui disklafitseerida mängija.

Tutvudes erinevate portaalide ilmateadetega tundub, et ajutiselt tuleb Eestis nüüd jaanuaris golfi võistlushooaeg katkestada, kuna selleks nädalavahetuseks ennustatakse 10'C külma. Stone Course jääb avatuks talvegreene'idega nii kaua kuni lumi tuleb, Sea Course'i sulgeme tõenäoliselt reedel, kui läheb külmaks, kuna greene'il ei tohi kõndida kui on härmatis ja külm.
Vaata ilmaennustust

Praegu tundub, et kuni neljapäevani saab veel Eestis jaanuarikuus golfi mängida, Sea Course on avatud suvegreene'idega. Kel mänguõigus puudub, see saab tulla mängima 15€ green fee'ga, mille palume tasuda MTÜ Estonian Golf & Country Club'i arveldusarvele 221021614555 (selgituseks nimi ja kuupäev). Mänguaeg tuleks broneerida ka Golfboxis ning mängimine registreerida emaili See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. teel või saata sõnum numbrile +372 5660 2853.
Järgmine planeeritud võistlus on EGCC's 13. aprillil EGCC Links Masters

Camus Uue Aasta võistluse tulemused

Vanemad uudised ...

GOLFBOX