GOLFBOX

Viimase võistluse võit läks Kullile ja Pihlakule

29. detsembril peeti Jõelähtme Sea Course'il Jagdtraum 2013. aasta viimane võistlus, kus võidu võtsid erakordselt hea etteaste teinud EGCC liikmed Toomas Kull ja Monica Pihlak, kes mõlemad mängisid 40 punkti.

Meeste arvestuses oli nii esimesel kui teisel kohal 40 punkti, kuid vastavalt juhendile sai parima koha madalama HCP'ga mängija. Aga tuleb tunnustada ka EGCC liikme Jaak Erm'i elu parimat mängu, kes kogus samuti 40 punkti ning sai võistlusel teise koha. Kolmandaks tuli Joel Rothberg, kes mängis 38 punkti ja neljandaks jäi samuti 38 punkti kogunud Rein Raudsepp.

Parim löögimängutulemus oli võrdselt 76 löögiga nii Brett Morrison'il kui ka Toomas Kull'il.

Naistest tuli teiseks 36 punktiga Merle Aun ja kolmandaks 35 punktiga Marina Kruger. Kokku oli stardis täna koguni 99 golfimängijat! 
Nii pühapäevase võistluse kui ka nädal varem peetud võistluse parimatele teeme uue aasta alguses ka karikad, et jääks ajalooline hetk meelde - detsembrikuus on mängitud Eestis golfivõistlust ja ületatud enda parimaid tulemusi!

VÕISTLUSTULEMUSED

EGCC's on mõlemad väljakud avatud kuni lume tulekuni, Stone Course talvegreeneäidega ning Sea Course suvegreene'idega. Kel mänguõigus puudub, see saab tulla mängima 15€ green fee'ga, mille palume tasuda MTÜ Estonian Golf & Country Club'i arveldusarvele 221021614555 (selgituseks nimi ja kuupäev). Mänguaeg tuleks broneerida ka Golfboxis ning mängimine registreerida emaili See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. teel või saata sõnum numbrile +372 5660 2853. 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX