GOLFBOX


Eelmisel aastal tegi klubi algust uue võistlusega – EGCC Match Play, kus selgitatakse välja klubi parim mees- ja naismängijad rajamängus. Selle aasta meistrid on Apawan Chinglek ning Jan Larsson. Larssonile kuulub lisaks ka selle aasta klubi meistri tiitel löögimängus.Selle aasta rajamängu meister Jan Larsson oli eelkõige üllatunud oma mängutasemes finaalmatši ajal. Jan oli väga pikalt haige ning polnud mängimas käinud kaua aega, golfikepi võtis ta enda sõnul viimati kätte 25 päeva enne finaalmatši! Võit andis Jan’i sõnul talle veel rohkem usku juurde, et põhioskused on ikka kinnistunud ning et ta on vaimselt endiselt tugev mängija. Hoolimata pikast pausist oli võit kerge ning Larsson võttis tšempioni tiitli tulemusega 5/4 eelmise aasta võitjalt Janar Toomesso’lt.

 


Rajamängu meistril Jan Larssonil tuli võidu saavutamiseks alistada lisaks Toomesso’le  veel mitmeid tugevaid mängijaid: Roland Jung’i, Gunnar Kobin’it, Janno Pajo’t ning  poolfinaalis Mait Schmidt’i, kes saavutas kokkuvõttes kolmanda koha. Poolfinaali matši  Schmidt’i vastu hindas Larsson kõige raskemaks, kus ta suutis vastase alistada alles 18.  griinil.


Rajamängu meistrivõistlused korraldati ka naistearvestuses, kus tuli võitjaks Apawan  Chinglek. Sarnaselt meestega, alistas ka selle aasta võitja finaalis just eelmise aasta  tšempionit. Finaalmatšil kohtus Chinglek Anu Hansoniga, kus jäi võidutulemuseks 4/3. Naistest tuli kolmandaks Anneli Esken, kes võitis Alla Holopainen’it tulemusega 5/4.


EGCC Match Play võitjaid autasustatakse 22. novembril toimuval hooaja lõpetamisel. Lisaks saavad rajamängu meistrid omale EGCC-s nimelised riidekapid terveks tšempioni tiitli ajaks.


Kõikide matšide tulemustega saad tutvuda siin

 

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX