GOLFBOX

Selle aasta golfihooaja lõpetame üsna ebatavalise võistlusega. Kahe väljaku peale kokku on tehtud täiesti uued ja ekstreemsed rajad, kus saab mängida 12 rada kolmeliikmelistes võistkondades. EGCC Cross-Country väljaku plaani avalikustame võistluspäeva hommikul.


Kindlasti üks huvitavamaid radu on PAR3, mis lõppeb 14. raja griinil ning tiiboks on loodud teisele poole jõge.

Kogu võistlust mängitakse 3liikmelistes võistkondades Florida Scramble formaadis - kõik võistkonna liikmed sooritavad avalöögi, millest valitakse mängu jätkamiseks parim pall. Valitud asukohale asetavad teised 2 mängijat (need, kelle lööki ei valitud) oma palli ning sooritavad uue löögi. Nii mängitakse iga rada lõpuni. Mängija, kelle pall valitakse jätab alati järgmise löögi vahele.

Mängitakse löögimängu ning arvestatakse ka grupi hcp-d.

Peale mängu autasustame 3 parimat võistkonda ning pikima avalöögi ja lähim lipule võitjaid. Kuna tegu on hooaja viimase võistlusega, siis ootame kõiki osalejaid hiljem ka vanalinnas asuvasse Clazzi (vt www.clazz.ee), kus saame veel koos aega veeta ning möödunud emotsiooniderohket päeva meenutada.

Võistlusele saab registreerida maksimaalselt 20 võistkonda. Kirja võib panna nii kogu võistkonna kui ka individuaalselt. Viimastele otsime siis juba ise kaasvõitlejad!

Registreerida saab siin


Vaata ka täpset võistlusjuhendit

 

 

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX