GOLFBOX

Selle golfihooaja keskelt algas taas EGCC Rookie Tour, millest said osa võtta kõik algajad golfimängijad hcp-ga 37 ja enam.

2013. aasta võitjateks tulid meestest Timo Diener ning naistest Heli Laar. Pinge säilis lõpuni, sest nii meeste kui naiste võitja edestasid teist kohta vaid 2 edetabeli punktiga.

Hooaja parimad mängijad:

MEHED:

I koht Timo Diener 56 punkti
II koht Ivar Vilberg 54 punkti
III koht Andre Poolma 52 punkti

Vaata kogu meeste edetabelit siit

NAISED:

I koht Heli Laar 58 punkti
II koht Thea Sander 56 punkti
III koht Liis Sinijärv 50 punkti

Vaata kogu naiste edetabelit siit

 

Lisaks hooaja edukaimatele sai autasustatud ka finaalvõistlust, mis oli ühtlasi ka Rookie esimene 18-rajaline etapp. Finaali võitsid meestest Artur Laasik, kes mängis suurepäraselt ja saavutas 43 punkti. Naistest tuli võitjaks Liis Sinijärv 34 punkti, kes võitis ka hooaja kokkuvõttes auhinnalise kolmanda koha.

Finaali tulemustega saab tutvuda siin

Meil on suur rõõm kõigi mängijate üle, kes on võtnud julguse kokku, et tulla toreda seltskonnaga võistlema. Eriline rõõm oli näha kogu aerengut ja olla tunnistajaks, et enamus mängijaid arenesid niivõrd palju, et ei saagi enam uuel aastal sellest võistlusest osa võtta, kuna hcp on liiga madal. Selleks puhuks on meil õnneks väga palju teisi võistlusi, kuhu kõik Rookie Tour'il osalejad hea meelega vastu võtame!

Suured tänud ka Golfikaubad.ee'le, kes toetas finaali auhindadega.

 

 

 

 

Kõik uudised ...

GOLFBOX