GOLFBOX

Fotol Tanel Tein, Jari Isometsä, Petri Keskitalo, Ago Markvardt


Septembri kolmandal nädalavehtusel peeti  Eesti-Soome maavõistlus golfis, mille võitsid kindlalt meie Põhjanaabrid tulemusega 10,5-6,5.

Esimene mänguring peeti Niitvälja golfiklubis laupäeval ning teine mänguring pühapäeval Jõelähtmes asuvas Estonian Golf & Country Club’is. Võistkondadesse kuulusid viie Eesti erineva golfiklubi esindajad, Eesti ja Soome suurfirmade esindused ning ka mõlema riigi golfiajakirjanikud ja endiste tippsportlaste võistkond. Viimastest olid Soomet esindamas suusataja Jari Isometsa ja kümnevõistleja Petri Keskitalo, Eestit esindasid kahevõistleja Ago Margvardt ja korvpallur Tanel Tein.

Põhjanaabrid, kelle kelle golfiajalugu ulatub 1932ndasse aastasse , tegid laupäeval korraliku alguse ning läksid juhtima Eesti vastu 6,5 ja 2,5. Eestile tõid punkte Otepää ja Niitvälja golfiklubi ning pooliku punkti tõi koju EGCC meeskond president Jüri Rossi ja abikaasa Margarita Rossi esinduses.

Pühapäeval läks Eestil paremini, saime ühtekokku 3,5 punkti, kuid Soome osutus oma kogemusega ikka paremaks ja võitis kogu maavõistluse tulemusega 12-6.
Kahepäevast Ryder Cup stiilis võistlust korraldasid Eesti Golfiväljakute Ühendus, Tallink ja Golfpiste.

Võistluse tagasiside oli äärmiselt positiivne mõlemalt poolt ning kindlasti jätkatakse alustatud traditsiooni ka järgmisel aastal.

Kõikide matšide tulemused on avalikud siin

Hanno Krossi fotod viimasest võistluspäevast

Vanemad uudised ...

GOLFBOX