GOLFBOX

Augustis startinud EGCC Rookie Tour jõuab peagi lõpule, jäänud on veel viimane võistlus. Sellest võistlusest on oodatud osa võtma kõik alustajad golfarid ja sealjuures ei ole üldse oluline, kas on osaletud ka eelnevatel etappidel.


Pühapäevasel finaalil mängitakse Stone Course’il 18 rada golfi ning formaadiks on punktimäng. Pane end juba varakult kirja, sest kohtade arv on piiratud! Registreerida saab siin


Lisaks hooaja kolmele parimale mees- ja naismängijale, autasustatakse ka finaalpäeva 2 parimat mängijat nii meeste kui naiste arvestuses.

Alates augustist on osalejatel olnud võimalus koguda edetabeli punkte, mille põhjal selgitatakse välja hooaja parimad Rookie Tour’i mängijad. Heteseis on üsna tasavägine ning finaal võib esikolmikus teha kindlasti muudatusi. Meestest juhib 68 punktiga Ivar Vilberg ning teist kohta jagavad 63 punktiga Andre Poolma ja Jaanus Kadak.


Naistest juhib võimsalt Thea Sander (71 punkti). Teisel kohal on 58 punktiga Heli Laar. Kolmandat kohta jagavad 47 punktiga Imbi Helm ja Merje Haug. Ka naiste edetabelis võib finaal muuta veel kõik, miski pole kindel!


Vaata ka kogu edetabeli tulemusi:

Naiste edetabel

Meeste edetabel

Võistlusjuhendiga saab tutvuda siin

EGCC Rookie Tour'i toetab Golfikaubad OÜ. Tegemist on golfikaupade e-poega, mille eestvedajateks on harrastajatest golfajad, kes ei leidnud Eestist harrastajale sobivas hinna- ja tasemeklassis golfivarustust.


Golfikaubad.ee internetipoest on võimalik osta golfivarustust samade või ka soodsamate hindadega kui välismaa e-poodidest. Toodetevalikus on kaupu ka golfikeskustele ja PRO'dele alates treeningvarustusest kuni logotoodeteni välja.


Kui kodulehelt ei leia, siis tasub ikka üle küsida. Golfikaubad OÜ meeskond püüab alati abiks olla ja kontaktid varustuse tarnijatega võivad anda ostjale soovitud tulemuse, mida kodulehel veel välja pandud pole.


Koduleht www.golfikaubad.ee
Facebookis www.facebook.com/golfikaubad

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX