GOLFBOX

Läbi hooaja kestnud K-Rauta HCP löögimängu sarja võitis ülivõimsalt Tõnu Kundla, kelle viiest etapist kolme parima etapi tulemus kokku oli 199 lööki, ehk keskmine tulemus per mänguring 6 lööki alla oma HCP! Teise koha sai Lauri Kiviloo 205 löögiga ning kolmas oli Joel Adul 207 löögiga.

Finaalvõistlus peeti tagatiidelt kolmapäeval ning võidu saavutas tulemusega -6 Raul Kaljuraid. -2 mänginud Ivar Kulbin tuli finaaletapil teiseks ning kolmanda koha sai finaaletapil -1 mänginud Liis Õll.

Auhindamissteremoonia viidi läbi Neemel alles avatud kalarestoranis Ruhe. Auhinnati hooaja kokkuvõttes edetabeli kümmet parimat K-Rauta ja tema partnerite poolt välja pandud auhindadega. Finaaletapi parimad said endale kõik aastased ajakirja Forbes tellimused.

Võidukõnedes jäi kostma mõte, et tänu löögimängusarjale vaatavad paljud mängijad golfile hoopis teistmoodi – eesmärk ei ole mitte teha palju punkte vaid võimalikult vähe lööke kokkuvõttes.

K-Rauta HCP löögimängu sari jätkab ka järgmisel hooajal. EGCC soovib tänada kõiki mängijad, kes aktiivselt sarjast osa võtsid ning sponsoreid ja toetajaid, tänu kellele sari esmakordselt teoks sai!

Finaaletapi tulemused
Hooaja kokkuvõtte

Vanemad uudised ...

GOLFBOX