GOLFBOX

Jõelähtmel algasid reedel 20ndat korda peetavad Eesti Meistrivõistlused golfis. Kokku on stardis 126 golfimängijat, võistluspäev algas kell kaheksa hommikul ja kestis ligemale 12h. Suure osa päevast kattis oseülekandega võistlusest ka Delfi TV.

Esimesena lõpetasid naiste võistlusklassi sportlased ning päeva parima tulemuse tegi Mari Hütsi, kes lõi päeva kokkuvõttes 4 lööki üle raja par’i.

Maril ei kulgenud mänguring kergelt – alustades 10ndalt rajalt oli juba üle poole mängu mängitud, kui esimese raja greene’i äärsesse tiiki hakkas Mari golfikott koos käruga rändama. Püüdlus päästa golfivarustust päädis mõlema – nii Mari Hütsi enda kui golfikoti vette kukkumisega. Õnneks suutis päeva parimat tulemust näidanud naisgolfar väiksest äpardusest hoolimata lõpetada mänguring ning päeva parima tulemusega. Annika Meos kaotab liidrile peale esimest päeva viie löögiga ning Liis Kuuli kolmandana kuue löögiga.

Meeste arvestuses oli esimesel mängupäeval peajagu teistest üle Estonian Golf & Country Clubi esimängija Egert Põldma, kes sai päeva peale kirja neli birdie’t, kolm bogey ning ühe double bogey. Kokku tulemus 73 ehk üks üle raja pari ning kuuelöögiline edu Niitvälja mängijate Janno Sild’i, Marten Palmi ja Martin Järve ees.

Samal ajal peetakse ka Eesti klubidevahelisi meistrivõistlusi ning siin juhib peale esimest päeva Estonian Golf & Country Club’i meeskond kolmelöögilise eduga Niitvälja golfiklubi esindusmeeskonna ees.

Naiste seis on peale esimest päeva ülivõimsalt Niitvälja Golfiklubi kasuks, EGCC naiskond kaotab Niitväljale 13 löögiga, Otepää omakorda EGCC naiskonnale 14 löögiga.

Eesti Meistrivõistlused jätkuvad laupäeval teise mänguringiga, peale mida selguvad parimad Eesti golfiklubid sel aastal. Individuaalselt selgub võitja peale kolmandat mänguringi pühapäeval, millest teeb Delfi TV ka kella 10st hommikul otseülekande kuni võistluspäeva lõpuni.

EMV individuaalsed tulemused
Klubidevaheliste EMV’te tulemused

Vanemad uudised ...

GOLFBOX