GOLFBOX

Kutsume kõiki EGCC ja EGCC Golf Academy klubi liikmeid võistlema klubide meistrivõistlustele, mis toimuvad juba sel nädalavahetusel 10.-11. augustil. Selle aasta teeb erakordseks tõik, et nii EGCC kui ka EGCC Golf Academy meistrivõistlused toimuvad ühel ja samal ajal, erinevatel EGCC väljakutel ning kahel päeval.

EGCC Klubi Meistrivõistluste mänguvormiks on on kõikides gruppides löögimäng. Võistelda saab klubimeistritiitlile, mid-amatööride, seeniorite või juuniorite klassis. Mõlemal päeval mängitakse 18 rada Sea Course’il. Lisaks võivad kõik võistlejad osaleda punktimängu arvestuses.

Klubi meistriteks troonitakse mees ja naine, kes mängivad tagatiidelt ning teevad kahe päevaga kokku kõige vähem lööke. Klubi meistrid saavad lisaks kuldmedalitele parkimiskoha EGCC-s ning klubipintsaku. Loomulikult saab jäädvustatud ka meistri nimi klubihoone meistrite seinale.

Täpsema võistlusjuhendi leiad siit

EGCC Klubi Meistrivõistluste raames autasustatakse ka 2013. aasta Match Play meistreid. Nagu juba üle-eelmisest hooajast traditsiooniks saanud, saavad ka sel aastal rajamängu meistrid üheks aastaks omanimelise riidekapi.

 

EGCC Golf Academy meistrivõistlused peetakse Stone Course’il. Starditakse järjestikuste startidega algusega kell 8:00. Golf Academy meistrivõistlused toimuvad neljandat korda ning sel aastal siis esimest korda kahepäevase võistlusena.

Võistlus toimub järgmistes võistlusklassides EGA Täpse HCP alusel:

A) Mehed HCP 0-18,4 HCP-löögimäng
B) Mehed HCP 18,5-36 Punktimäng
C) Naised HCP 0-36 HCP-löögimäng
D) Naised HCP 37-54 Punktimäng
Mehed HCP 37-54 Punktimäng

Täpsema võistlusjuhendi leiad siit

Registreerimine on juba alanud ning registreerimine lõppeb kolmapäeval, 7.08.2013.

Meistrivõistlused lõpetame pidulikult pühapäeval Fahle Golfirestoranis. Ootame kõiki klubiliikmeid meistrivõistlusetele mängima!

 

 

 

Kõik uudised ...

GOLFBOX