GOLFBOX

Meil on rõõm teatada, et 23.08-25.08.2013 saame nautida taaskord kõrgtasemel amatöörgolfimängu EGCC golfiväljakutel. 

Nimelt võõrustab sel korral Estonian Golf & Country Club Eesti parimaid golfareid võistlusega - Eesti Meistrivõistused löögimängus 2013.

Oled oodatud vabatahtlikuna andma oma panust, et ka see järjekordne tippvõistlus, nagu mitmed eelnevadki, saaks Eesti vabatahtlikele omaselt eeskujulikult tehtud.

Vabatahtlikuna on end võimalus kirja panna siin.


Vabatahtlikuks võib tulla igaüks, kes on läbinud Green Card kursuse.
Kui sa juhuslikult golfist veel palju ei tea - ei ole sul muretsemiseks põhjust. Igaüks saab oma kindla ülesande, koolituse ja enneolematu kogemuse aidata kaasa sellisel tasemel golfivõistluse korraldamisele.

Vabatahtliku töö pole keeruline ning tööajaks on kõigest 5-6 tundi ühes päevas.
Võistlus kestab kokku kolm päeva ja võimalus on vabatahtikuna võistlusel kaasa lüüa, nii hommikuses kui ka lõunases vahetuses.

Vabatahtlikud saavad oma tehtud töö eest ka väärikalt tasustatud. Mõeldud on nii nende peale, kel juba kehtiv mänguõigus olemas kui ka neide peale, kel mänguõigus puudub. Lisaks on vabatahtlikel ka ühine vormiriietus särgi ja mütsi näol ning prii toitlustus vabatahtlikuks olemise päevadel.


Kohtumiseni Jõelähtmel!


Lisainfot saab küsida:
Siim-Juhan Vakker
Vabatahtlike juht
Mob: +372 5556 4009
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kõik uudised ...

GOLFBOX