GOLFBOX

Augustis algab taas kõige enam positiivset vastukaja leidnud golfiga alustanud mängijatele mõeldud võistlussari EGCC Rookie Tour 2013. Väga paljud golfimängijad on just sellest võistlusest tuule tiibadesse saanud!

Eelmistel aastatel väga menukaks osutunud ning väga positiivset tagasisidet saanud võistlussari on tagasi oma endises headuses.

Sel hooajal mängitakse kokku 5 etappi: esimesed neli etappi 9 rada ning finaalis 18 rada.

Nagu juba tavaks saanud võivad sarjas kaasa lüüa kõik golfimängijad, kes on läbinud Green Card koolituse ning omavad mängutaset vahemikus 37-54. Võistlus toimub läbi hooaja ning sarjast läheb arvesse 3 parema võistluse tulemused. Iga osavõistluse 18 paremat nii meeste kui naiste arvestuses saavad punkte järgneva süsteemi alusel: 1.koht 20 punkti, 2. koht 18 punkti … 18. koht 1 punkt.

Mängijal, kel puudub HCP arvestust pidav klubi on võimalus astuda EGCC Golf Academy liikmeks. Liikmelisus tagab korrektse HCP arvestuse ja golfikindlustuse. Lisaks saab EGCC Rookie Tour’il osaleda soodushinnaga. Omades HCP-d on võimalus osaleda ka teistel golfivõistlustel. Liikmetasu on 100€ ning hetkel on võimalik soetada Stone Course’i mänguõigus (koos klubiliikmelisusega) 250 €. Mänguõigus kehtib 2013. aasta hooaja lõpuni!

Autasustamine toimub hooaja lõpus. Finaalis autasustatakse mõlema võistlusklassi kahte paremat mängijat ning edetabeli 3 paremat nais- ning meesmängijat.

Täpsema võistlusjuhendi leiad siit 

 

 

Kõik uudised ...

GOLFBOX