GOLFBOX

Peale kolmandat mänguringi juhivad Jõelähtmel peetavat EGCC Trophy by Euronics võistlust Khaya Jika ning Alice Andressoo. 

Jika mängis kolmandal päeval tulemuseks 74 tehes esimesel poolel 3 birdiet ja ühe bogey ning teisel poolel neli bogey. Päeva teise parema tulemuse tegi Eesti koondislane Egert Põldma, kes läbis Jõelähtme Sea Course'i 75 löögiga, millest esikolmikusse tõusmiseks veel ei piisanud. Liidrile Jika'le järgnevad 11 löögilise kaotusega Martin Järve ning 13 löögilise kaotusega Sander Aadusaar. Suurima tõusu tegi täna Erko Täht, kes tulemusega 77 tõusis 16ndalt kohalt jagatud kaheksandale kohale.

Naistest teeb väga stabiilset mängu Alice Andressoo, kelle mänguringid 79, 81 ja 80 annavad enne viimasele päevale minekut viielöögilise edumaa Getter Saaroja ees, kelle tänane tulemus 79 oli naistest päeva parim.

Pühapäeval mängitakse viimane neljas mänguring 72 rajalisel EGCC Trophy by Euronics võistlusel, kus näeme kindlasti häid tulemusi. Kui ei juhtu midagi erakorralist, siis meeste klassis on võidu poole kindlalt teel Lõuna-Aafrika elukutseline golfimängija Khaya Jika, kuid teise ja kolmanda koha saatus on veel täiesti lahtine.

Naiste arvestuses on Andressoo ja Saaroja vahe vaid viis lööki ning kolmandal ja neljandal kohal olevate Apawan Chingleki ja Kristina Kuzmenoki vahe üks löök. Ja loomulikult käib igal osavõtjal oma võitlus eesolevatega mängijatega, kus neljas mänguring toob kindlasti ka palju muudatusi.

Tulemused

Kõik uudised ...

GOLFBOX