GOLFBOX

Jõelähtmel Estonian Golf & Country Club’is peeti reedel EGCC Trophy by Euronics teine mänguring. Meestest juhib võimsalt Lõuna-Aafrika profesionaalne golfimängija Khaya Jika, kes mängis teist päeva järjest tulemuse 71 ehk üks alla raja par’i. Naistest tõusis liidriks Alice Andresso, kes teisel päeval sai tulemuseks 81 lööki.

Esikolmikus toimusid muudatused nii naiste kui meeste arvestuses. Peale esimest mänguringi teist kohta hoidnud Georg Reintam kukkus seitsmendaks, tema teise päeva tulemus 90 ei olnud kindlasti see, mida üks võidupretendetidest läks tegema. Teiseks tõusis Eesti koondise mängija Martin Järve, kes kaotab liidrile 7 löögiga ning kolmas on samuti koondislane Sander Aadusaar, kes reedel mängis tulemuse 74.

Naistest kukkus avapäeva järel liider olnud Getter Saaroja kolmandaks, teine on Apawan Chinglek, kes kaotab liider Andressoo’le nelja löögiga.

Tulemused

EGCC Trophy by Euronics jätkub kolmanda mänguringiga laupäeval ning finaalring mängitakse pühapäeval, kui selguvad esmakordselt Eestis toimunud nelja päevase golfivõistluse parimad.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX