GOLFBOX

Reedel peetud EGCC Captain Challange'i võitsid üldarvestuses Priit Post ning Apawan Chinglek, kes mõlemad lõid 80 lööki. Väljaspool arvestust mänginud Mark Suursalu läbis Sea Course tulemusega 72. Juunioritest tegi väga hea mängu Joonas Juan Turba, kes mängis 73.

Heitlikes ilmaoludes peetud võistlusel mängiti HCP löögimängu. Kõikides klassides tuli mängida enda tasemest oluliselt paremini, et võit võtta. EGCC Captain Challange'i selle aasta võitjad on:

Mehed HCP ...-11,4 Priit Post -5
Mehed HCP 11,5-18,4 Heigo Ennok -4
Mehed HCP 18,5-36 Rein Leipalu -2
Naised HCP ...-11,4 Apawan Chinglek -1
Naised HCP 11,5-18,4 Riina Vettus -3
Naised HCP 18,5-36 Piret Sepp -6
Juuniorid Joonas Juan Turba -5

Meeleolukas õhtu jätkus klubihoones, kus EGCC kapten Heinu Klaas korraldas ka traditsioonilise golfiviktoriini, jagati rohkearvulisi auhindu, loositi kohalolijate hulgast välja muuhulgas ka televiisor ning sotsialiseeruti nagu kapteni võistlusel iga-aastaselt kombeks.

 

Sügav kummardus ka toetajatele, tänu kellele oli kapteni võistluse auhinnalaud niivõrd rikkalik:

 

Täname teid:

 

Ideaalkosmeetika
Euronics
Olde Hansa
Henkel
Hea Tava
Avallone
Eesti Golfikool
Edith ja Leho Alliksoo

 

Aga Captain Challange ei ole sellega veel läbi!
Eelmine aasta alustasid ilusa traditsiooniga EGCC kapten Heinu Klaas ja Niitvälja Golfiklubi kapten Erko Täht, kus kahe Captain Challange'i parimad kohtuvad omavahel rajamängus, mis toimus eelmisel aastal Niitväljal ja sel aastal on tulemas 17. augustil Jõelähtmel. Kõikide võistlusklasside kolm parimat EGCC võistluselt ja Niitvälja võisluselt lähevad omavahel kokku ja võetakse sõbralikult mõõtu. Eelmisel aastal jäi koguvõistlus viiki ning võitja selgitasid kaptenid omavahelises kiires lõppmängus, peale jäi Erko Täht ja Niitvälja.

Kindlasti on EGCC võistkonnal kapten Heinu Klaasi juhtimisel suur soov koduväljakul karikas enda kätte võtta! Veelgi huvitavamaks teeb võistluse võidu või kaotuse see, et kaotaja meeskonna kapten maksab omast taskust 17. augustil Tallinnas võistluse lõpetamise restoraniarve... Tõotab tulla huvitav ja meelolukas võistlus.

EGCC Captain Challenge tulemused
Mats Soomre pildid võistlusest

Vanemad uudised ...

GOLFBOX