GOLFBOX

Selle aasta kindlasti üks olulisemaid võistlusi on meie klubi kapteni võistlus EGCC Captain Challenge.


Võistlust mängitakse reede pärastlõunal ühisstardist, peale mida on korraldatud korralik õhtune programm koos igati väärilise auhinnalauaga!


EGCC Captain Challenge stardib 19. juulil kell 14:00 Sea Course’il. Kõik osalejad mängivad hcp-löögimängu ning kokku on turniiril kuus erinevat võistlusgruppi.
Lisaks tavavõistlusele on plaanis mitmeid teisi proovilepanekuid. Näiteks lähim lipule võistlused erinevatel radadel ja kaptenist parem 17. rajal. Kõikide osalejate vahel läheb loosi ka päris suur üllatusauhind!


Põhivõistlusel auhinnatakse iga grupi kolme parimat mängijat. Lisaks autasustatakse parimat meeste, naiste ja juunioride U15 löögimängu tulemust, kelle nimed graveeritakse ka EGCC Captain Challenge karikale.


Tulemata ei jää ka traditsiooniline kapteni viktoriin peale mida saab restoranis jälgida ka Šotimaal peetavat Open Championship’i.


Eelmisest aastast sai alguse ka uus traditsioon, kus EGCC ning Niitvälja kapteni võistluste võitjad peavad veel omakorda ühe ühise matši, kus selgitatakse välja parimad mängijad. Mõõduvõtt toimub 17. augustil EGCC Sea Course’il. Igast võistlusgrupist pääseb finaali 3 parimat. Finaali formaatideks on match-play ja foursome.


EGCC Captain Challenge’ile pääseb võistlema saab vaid 88 mängijat. Eelisjärjekord on EGCC klubiliikmetel: vastavalt EGCC võistlustingimustele kinnitatakse mitte EGCC klubi liikmete osalus 5 päeva enen võistlust. Võistluse saab kirja panna juba praegu siin


Võistlusjuhend on nähtav siin

 

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX