GOLFBOX

Estonian Golf & Country Club korraldab esimest korda Eesti golfi ajaloos neljapäevase võistluse, kus mängitakse kokku 72 rada – EGCC Trophy by Euronics. Võistlus toimub Sea Course’il 25 – 28 juulil.


EGCC Trophy osavõtutasu on vaid 100€ (klubiliikmetele 60€, juunioritele 40€), mis sisaldab kõiki mänguringe ning lisaks ka õhtusööki finaalpäeval.


Võistlus on löögimäng tagatiidelt ning arvestust peetakse nii naistele kui meestele. Mehed mängivad valgetelt ja naised sinistelt tiidelt. Võistlusest võivad osa võtta ka PGA professionaalid ning Eesti PGA kandidaatliikmed. Parima mees- ja naismängija ning juuniori U18 tulemus graveeritakse ajaloolisele EGCC karikale.


Lisaks parimate mängijate autasustamisele on kahel EGCC Trophy’l osalejal võimalus võita Apple iPad (3. Generatsioon, 32GB). Kõikide osalejate vahel tehakse peale võistlust õnneloos!


EGCC Trophy võistlustulemuste alusel arvestatakse R&A World Amateur Golf Ranking ning Estonian Amateur Ranking 2013 punkte. EGCC Trophy kuulub EGL Ernst & Young Tour 2013 edetabeli sarja.


Tule ja koge head võistlusgolfi 4 päeva ja pane end kirja siin

Võistlusjuhend on avalik siin

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX