GOLFBOX

Möödunud nädalal 26.06-30.06 külastasime European Touri Irish Openi osavõistlust. Võistlus toimus Dublini lähedal kaunis Maynoothi linnas asuvas Carton House golfiklubis. Osalejateks olid teiste seas parimad Iiri- ja Põhja-Iirimaa staarid: Rory Mcilroy, Graeme Mcdowell, Padraig Harrington, Darren Clarke, Shane Lowry. Osa võtsid ka mitmed EGCC-d külastanud mängijad nagu näiteks valitsev Irish Openi meister Jamie Donaldson Walesist, Joost Luiten Hollandist ja Ricardo Santos Portugalist.

Tänu EGCC-le saime European Touri 2013 hooaja kaartidega muretult võistlust külastada. Kasutasime võimalust neljal päeval (harjutuspäev sh Pro-Am ja kolm võistluspäeva). Kohalik atmosfäär oli võimas - kogu väljapoole paistev korraldus, iiri fännide hulk ja kaasaelamine, mängijate professionaalsus, toit ja teenindus - kõik vaat et laitmatu.

Kuna hooajakaardid andsid võimaluse sisse põigata ka tribüünidele ja aladele, kuhu ei pääsenud tavapiletiga külastajad, oli oluliselt mugavam võistlust jälgida ning võimalus näha korraldust ja profimängijate tegevust ka mujal kui ainult rajal ja range´il.

Nelja päeva kokkuvõttes mängis end võitjaks inglane Paul Casey, kes mängis eelviimases grupis kaasmaalase Robert Rock´iga. Mõlemad tegid viimasel päeval väga hea mängu ja seda ülitugevast tuulest ja seetõttu kohati horisontaalis sadanud vihmast hoolimata.

Illustreerimiseks lisatud paar pilti harjutuspäevalt.

Alvaro Quiros ja birdie

 

Harrington viimasel griinil

 

Larrazabal ja klubihoone

 

Mcilroy valmistumas raskeks löögiks

 

Klubiliikmed,
Janno ja Maido Pajo

Vanemad uudised ...

GOLFBOX