GOLFBOX

Sel kolmapäeval toimus K-Rauta Kolmapäeva teine etapp, kus mängiti hcp-löögimängu seekord sinistelt tiidelt. Taaskord olid mängutase väga tugev – üle poolte osalejatest mängis par’i või miinus tulemust.


II etapi parimad, kes võitsid ka priipääsmed K-Rauta Kolmapäeva järgmisele etapile on:


I koht Villu Vilber -8
II koht Oliver Tiidus -7
III koht Reimo Vilberg -6


Lisaks hcp-löögimängule toimusid ka pikima avalöögi võistlused, kus tulid võitjateks Reino Soots ning Marko Kippa. Toimus ka puttamisevõistlus, mille võitis Erik Aronija, kes tegi 18 rajal kokku 30 putti.


Hetkel juhib K-Rauta võistlust EGCC Golf Academy liige Tõnu Kundla, kelle netotulemus on 125 lööki.


K-Rauta Kolmapäev on hcp-löögimängu sari, kus võivad osaleda ainult mängijad, kelle hcp on vahemikus 11,5-36. Igal etapil toimuvad lisaks põhivõistlusele ka erinevad erivõistlused. Parimaid premeerib K-Rauta! Etappidel osaledes on võimalus pürgida ka edetabelisse. Hooaja lõpus autasustatakse läbi hooaja parimaid tulemusi. Auhinna saavad 10 parimat mängijat, kellel on kolme etapi peale kõige madalam netotulemus.


Kes veel ei ole jõudnud osaleda on lahkelt oodatud! Veel jõuab ka nime edetabelisse mängida, sest tulemas on veel kolm etappi! Järgmine etapp toimub 17. juulil. Registreerida saab siin

K-Rauta II etapi tulemused leiad siit

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX