GOLFBOX

Soovitame broneerida enda kalendrist paar tundi 27. juunist. Sel päeval toimub üldkoosolekute raames ka shotlase Ian MacMillani loeng greenkeepingust ning sellest, mida oleme teinud ja mis plaanis EGCC's lähemal ajal ja aastatel.

Ian MacMillan on maailmas tuntud agronoom, kes on ka muuhulgas 2014.a. The Openi peaagronoom, lisaks paljude The Openi golfiväljakute konsulteerimisele tegeleb ka Premier League staadionite muruga.

EGCC on võtnud eesmärgiks kahe aasta jooksul viia talvekahjustused minimaalseks läbi naturaalsete toodete kasutamise meie väljakutel. Ian MacMillan on sellest aastast EGCC's ametlik agronoom, kes käib neli korda hooaja jooksul Jõelähtmel, võtab proovid ja teeb koos greenkeeperite meeskonnaga plaanid tegevusteks, mille eesmärk on teha taim võimalikult tugevaks, et organism jõuaks haigustele vastu hakata.

Soovitame kõikidel, keda vähegi huvitab väljakute kvaliteet pikemas perspektiivis tulla kuulama Ian'i loengut, kus ta püüab tunni aja jooksul edasi anda oma 50 aasta pikkuse kogemuse greenkeeprina, agronoomina ja St Andrews'es kolledši õppejõuna.

27. juuni päevakava:
11:30 kogunemine, registreerimine üldkoosolekuks
12:00 AS EGCC üldkoosolek
13:30 MTÜ Estonian Golf & Country Club'i üldkoosolek
14:00 - 15:00 Ian MacMillani loeng "Sustainable Turf Management"

16:00st (tavapärase 15:00 asemel) on stardid EGCC Greensome võistlusel, kus EGCC ja Akadeemia liikmed saavad osaleda sõprade või perekonnaga. Osavõtutasu on 15€ mängija kohta, kui omatakse aktiivset mänguõigust selleks hooajaks. 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX