GOLFBOX

Kolmapäeval toimus võistlussarja EGCC Rising Star III etapp, kus ka sedakorda astusid võistlustulle alustajad golfarid koos mentoriga. Kui esimesel etapil oli mängimas 10 võistkonda, siis seekordsel etapil osales kokku juba 12 võistkonda.


Päeva tegi veel erilisemaks tõsiasi, et seekordse etapi mängisid mentoritena kaasa ka Eesti Golfiliidu peasekretär Rein Raudsepp, Estonian Golf & Country Club president Jüri Ross ning Estonian Golf & Country Club kapten Heinu Klaas. Viimane infokild võiks olla motivatsiooniks ka neile - kelle HCP võimaldaks olla järgmistel etappidel algajatele mentoriks.Kolmanda etapi mänguvirmiks oli Shamble – kõik võistkonna liikmed tegid avalöögi, millest valiti välja parim pall ning peale parima avalöögi valimist, mängisid kõik edasi individuaalselt oma palli HCP löögimänguna. Arvesse läks 2 paremat löögitulemust igalt rajalt.


III etapp võideti tulemusega -38. 

Võistkonda kuulusid:
Peeter Lehtse
Hälen Naarits
Thea Sander
Rain Lokotar (mentor)


EGCC poolt on tublide tulemuste eest välja pannud ka väiksed auhinnad esimese etapi kahele parimale võistkonnale. 
Auhinnad saab kätte EGCC Caddiemasterist.


Kõik võistlustulemused on nähtaval siin.

Järgmine etapp (järjekorras neljas) toimub tuleval teisipäeval, 9. juulil, kell 16:00 Stone Course väljakul, kus mängitakse 18 rada ning mänguvormiks on sedakorda - Texas Scramble.

Texas Scramble – Kõik võistkonna liikmed teevad avalöögi, millest valitakse välja parim pall. Seejärel sooritavad kõik liikmed teise löögi ning valivad jällegi välja parima palli. Nii mängitakse kuni pall on augus. Lisaks peab igalt mängijalt minema arvesse vähemalt 4 avalööki.

Ootame osalema uusi võistkondi - registreerida võib ka individuaalselt!

Vanemad uudised ...

GOLFBOX