GOLFBOX

Austatud golfarid ja golfihuvilised!

Meil on iseäranis hea meel teatada, et ühe kuu pärast saame nautida taaskord maailmatasemel amatöörgolfimängu oma kodumaa pinnal. Nimelt 13.-15. juunil võõrustab Estonian Golf & Country Club rahvusvahelisi Euroopa seenioride meistrivõistlusi – International European Seniors Championship 2013.

Tule ja anna oma panus, et ka see tippvõistlus, nagu ka mitmed eelnevad, saaks Eesti vabatahtlikele omaselt eeskujulikult tehtud, pannes end kirja siin 

Vabatahtlikuks võib tulla igaüks, oled sa siis golfihuviline või mitte. Ei tasu muretseda sellepärast, et Sa ei tea golfist palju. Igaüks saab oma kindla ülesande, koolituse ja enneolematu kogemuse aidata kaasa sellisel tasemel golfivõistluse korraldamisele.

Vabatahtliku töö on tasustatud – üks täispäev vabatahtlikku tööd võrdub ühe Sea Course'i voucheriga või 500 rangepalliga ja pool päeva (kuni 4 tundi) ühe Stone Sourse'i voucheriga. Samuti on prii toitlustus vabatahtlikuks olemise päevadel.

Tänuks töö eest korraldame ka teile endale ühe korraliku golfivõistluse, kus selgitame välja selle aasta parimad vabatahtlikud golfis!

Kohtumiseni Jõelähtmel!

 

Lisainfo:

Sander Vallaots
Vabatahtlike juht
Mob: +372 525 9714
E-mail: sander.vallaots[at]gmail.com

Merilin Lilium
Organiseerimiskomitee
Mob: +372 53 345 456
E-mail: merilin[at]egcc.ee

Võistluse ametlik koduleht: www.europeangolf.ee 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX