GOLFBOX

 

Pühapäeval peeti EGCC hooaja avavõistlus Links Masters by Dreamland, kust ühtekokku võttis osa 115 võistlejat. Meestest võitis 9 rajalise võistluse 36 löögiga Martin Järve (Niitvälja Golfiklubi) ning naistest 42 löögiga Getter Saaroja (Niitvälja Golfiklubi).

Meeste löögimänguklassis oli võit veenev - Järve, kes tegi üheksal rajal kaks bogey ja ühe eagle'i edestas teise koha saanut Egert Põldmat (EGCC) kolme löögiga. Kolmas oli Georg Reintam samuti tulemusega +3 (Niitvälja Golfiklubi).

Naistest läks parima löögimängu tulemuse väljaselgitamiseks vaja kahte playoff rada, kus Getter Saaroja lõpuks võttis võidu Apawan Chingleki (EGCC) ees.

Punktimänguklassides läksid võidud HCP kuni 18,4 klassis Joel Mitt'ile (EGCC) 19 punktiga, juuniorites võttis võidu Aaron Kobin (EGCC) 22 punktiga, HCP 18,5-36 klassi võitis 20 punktiga Alar Palmar (EGCC Golf Academy) ning HCP 37-54 klassis tuli võitjaks Meelis Rajasalu (EGCC Golf Academy).

Võistlejad kiitsid peale mängu väljaku olukorda - EGCC greenkeeperite meeskond on teinud suure töö ning väljak on EGCC kaheksa aastase ajaloo jooksul parim, mis aprillis on nähtud.

Suur tänu ka Dreamlandile, kelle maailma parimad tekid, padjad ja linad täitsid võistlejate auhinnakotid ning mõnele õnnelikule jätkus auhindu ka loosi teel.

Urmas Kamdroni pildid Links Masters by Dreamland võistlusest on avalikustatud EGCC Facebooki lehel. Soovitame panna ennast kirja ka juba järgmistele võistlustele - maikuus on tulemas nii algajatele mõeldud Rising Star võistlussari kui ka K-Rautakesko HCP löögimängu võistlussari.

Kindlasti tasub maikuu võistlustest kirja panna ennast juba ka EGCC Anniversary Tournament'ile, mis toimub reedel 24. mail, peale mida peame EGCC 8. sünnipäeva ja EGCC golfiklubi asutamise 10. sünnipäeva!

EGCC Links Masters by Dreamland tulemused

 

 

 

Kõik uudised ...

GOLFBOX