GOLFBOX

Lõpuks on saabunud kevad ka Jõelähtmele ning väljakud on lume alt välja tulnud. Hooaja avavõistlus toimub Stone Course'il juba sel pühapäeval, 21. aprillil.

Pühapäeval võisteldakse kokku seitsmes erinevas võistlusgrupis ning päevakavas on ka hole-in-one võistlus Dreamland’i madratsile, mille väärtus on üle 2000€.

Eelmisel aastal võitsid nii meestest kui naistest hooaja avavõistluse Niitvälja golfiklubi liikmed Marko Palm tehes 9 rajaga 39 lööki, naistest oli sama tulemusega parim Annika Meos.

Vaata võistlusjuhendit siit

Võistlusel saab maksimaalselt osaleda 144 mängijat. Registreerimise tähtaeg on juba homme, neljapäeval kell 18:00. Registreeri osalus siin


HOLE-IN-ONE võistlus

Dreamland on võistluse raames pannud välja hole-in-one auhinna esimesele mängijale, kes sooritab hole-in-one’i Stone Course’i 3. rajal. Auhinnaks on:

Madrats TEMPUR 160x200x22cm, CLOUD
Hind: EUR 2370

Madratsit iseloomustab pehmuse ja toetuse innovaatiline tasakaal. Madratsi pealiskiht on valmistatud spetsiaalselt väljatöötatud eriti pehmest materjalist, mis annab kohese lõõgastustunde.

Madratsi teeb eriliseks:
• Lihtne disain
• TEMPUR® ES mugavuskiht annab pehmema tunde 
• TEMPUR® toetuskiht - pehme, kus soovid ja kindel, kus seda vajad 
• TEMPUR®i materjal jaotab magaja kehakaalu ühtlaselt ning vähendab survepunkte, mis põhjustavad tavalistel madratsitel magades vähkremist 
• Kate on antibakteriaalse töötlusega, ei tekita allergiat ning seda on lihtne eemaldada. Pestav 40C juures.


EGCC Links Masters’it toetab Dreamland


Dreamland Home OÜ on Eesti ühe tuntuima tekstiiliettevõtte Toom Tekstiil AS´i tütarettevõte, mis tegeleb magamistoatoodete jae- ja hulgikaubandusega Eesti turul. Et saada kokku üks mõnus tervik tekstiile magamistuppa, pakub Dreamland laia valikut Toom Tekstiili poolt toodetud DREAMLAND kaubamärgiga teki- ja padjatooteid ning madratseid. Tootesortimendi valikul on arvestatud ettevõtte eesmärgiga pakkuda kliendile kõike, mis magamistoa sisustamiseks on vajalik.

Dreamlandi kauplused asuvad Eesti suurimates kaubanduskeskustes ning tooteid on võimalik soetada ka veebipoest aadressil www.dreamland.ee 

Dreamland’i tootevalikust leiad:

DREAMLAND Classic –klassikalised head valged tekid ja padjad
DREAMLAND Lux – kordumatult erilised tooted
DREAMLAND Medical – tagavad rahuliku une, sobilikud ka allergikutele
DREAMLAND Natur – naturaalsetest materjalidest tooted
DREAMLAND Junior – tooted lastele

Dreamland Home OÜ esindab Eestis järgnevaid maailmas tuntud brände: TEMPUR (viskoelastsest vahust padjad ja madratsid, mis võtavad keha kuju); COUNTRY CORNER (romantiline mööbel, aksessuaarid Prantsusmaalt).

Rohkem infot Dreamland'i kodulehel: 

 

 

 

 

Kõik uudised ...

GOLFBOX