GOLFBOX

Ülejärgmisel nädalal saab meil golfi mängida - avame Stone Course'i ning tavapäraselt oleme Sea Course'i avanud aprilli viimasel nädal, hiljemalt 1. maiks.

Tuletame meelde, et hooajatasud tuleks maksta enne esimest mänguringi.

  • EGCC klubiliikmetele on liikmemaks 900€, mis sisaldab piiramatut mänguõigust meie mõlemal väljakul ning koduklubiteenust. EGCC liikmed saavad tasuda liikmemaksu MTÜ Estonian Golf & Country Club'i arveldusarvele 221021614555. Kui on liikmeid, kes sel aastal aktiivselt ei mängi, siis palume kanda 100€ suurune aastane liikmemaks, et koduklubi teenused säiliks.

  • Aktsionärid, kes ei ole klubiliikmed, saavad tasuda 960€ (800€ +km) aktsia hooldustasu AS EGCC arveldusarvele 221019544734. Vajadusel pöörduge klubihoone juhataja Reine Vaher'i poole arve saamiseks ettevõttele: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  • Golfiakadeemia liikmetel, kes soovivad mänguõigust Stone Course'il, palume tasuda aastane liikmemaks 350€ (tasudes hiljemalt 1. aprilliks on liikmemaks veel 300€) enne esimest mänguringi MTÜ EGCC Golf Academy arveldusarvele 221049477486, see sisaldab HCP pidamist ning aastast piiramatut mänguõigust Stone Course'il. Mängijatel, kes soovivad jätkata ainult liikmelisust, tuleb tasuda 100€.

Loomulikult on ka veel aktsiaid, mis kõik kasutuses ei ole - kui on mängijaid, kel selleks aastaks veel mänguõigust soetatud ei ole, siis võtke julgesti EGCC-ga ühendust - anname aktsionäri kontakti, kellelt saab aktsia hooajaks või pikemaks rendile võtta ning nautida enamus mänguringe Jõelähtmel.

Alates 1. aprillist oleme jälle igapäevaselt ka Jõelähtmel klubihoones, tulge läbi, helistage 6 025 290 või kirjutage: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Vanemad uudised ...

GOLFBOX