GOLFBOX

Kolmapäevast reedeni peetakse Hispaanias Guadalhorse golfiväljakul Gecko touri osavõistlus, kust osa võtavad ka kolm eestlast - EGCC-d esindab Mark Suursalu, Eesti Golfikooli treener Paul Põhi ning üks Eesti parimaid noormängijaid Marten Palm.

Kolmapäeval mängitud esimesel ringil on eestlastest parim Paul Põhi, kes läbis väljaku üks alla raja pari ehk 71 löögiga. Paul tegi ringi jooksul viis birdiet, ühe double bogey ja kaks bogeyt ning on peale esimest mänguringi neljandal kohal. Liider inglane Alan Dunbar juhib 68 löögiga.

Kahjuks teistel eestlastel rõõmustamiseks esimesel ringil põhjust ei olnud, Marten Palm sai tulemuseks 77 ning Mark Suursalu 82. Marteni tasase ringi rikkusid viimased kolm rada, kus tuli bogey, double bogey ja bogey.

Teisel ringil alustas Marten Palm double bogey ja bogeyga, kuid esimesel poolel tehtud birdie ning 12 rajal par4'l tehtud eagle aitas Marteni mängu tagasi. Kahjuks lagunes mäng teist päeva järjest viimastel radadel, tulemusteks teisel poolel kolm bogey, kaks double bogey ning par3 tehtud 8 lööki andis kokku 82 lööki ja kahjuks cut'ist läbi ei pääsenud.

Ka Mark Suursalu ring ei olnud nii edukas, esimene pool 43 ja teine 9 rada 41 ning kokkuvõttes 84 ei olnud kindlasti see tulemus, mida Mark läks hooaja esimesel olulisemal võistlusel tegema.

Kõige suuremad lootused oli eestlastel seotud Paul Põhiga, kuid teise päeva ring ei olnud nii edukas- mängides 80 lööki, jäi Paul 22. kohale. Vaid mõned löögid vähem ja Paul oleks pääsenud cut'ist läbi.

Mark Suursalu järgmine võistlus on 15-17. märtsini toimuv Nordic League avavõistlus, mis peetakse Hispaanias La Manga golfiklubis.

Gecko Tour'i tulemusi saab vaadata siit: http://www.geckoprotour.com/live-scores-tee-times.html 

 

 

 

Kõik uudised ...

GOLFBOX