GOLFBOX


Eesti Golfi Liit andis teada, et R&A on avaldanud 12-minutilise video, mis aitab nii algajal kui kogenud golfimängijal tutvuda golfireeglite põhitõdedega. Vajutades nuppu CC saab valida subtiitriteks eesti keele:

Golfikommentaatorite Iona Stepheni ja Kit Alexanderi häälega video hõlmab 16 põhiteemat, sealhulgas seda, mida teha enne ringi alustamist, kuidas mõista väljaku eri piirkondi ja kuidas käituda, kui sa ei saa palli mängida nii, nagu see asub.

Video sisaldab olulist teavet, mida golfimängija vajab väljaku läbimiseks ning eeldab, et vaatajal ei ole palju teadmisi mängust või reeglitest. Video, diagrammide ja suulise selgituse kombinatsiooni eesmärk on muuta reeglid väljakul viibivatele golfimängijatele arusaadavamaks. Abiks on lühianimatsioonid ja videomaterjal The Openi ja AIG Women’s Openi võistlustelt.

R&A tegevdirektor Grant Moir lisab: “Me tahame, et golfimängijad kõikidel tasemetel tunneksid end kindlalt reeglite järgi mängides, eriti need, kes on mänguga alles alustanud. Kiirjuhendi vormis video on välja töötatud selleks, et edastada selgitused kõige tavalisemate olukordade kohta, millega golfimängijad väljakul kokku puutuvad, võimalikult lihtsalt, ning muuta mäng atraktiivsemaks ja kaasavamaks, näidates, et põhireeglid on tegelikult väga lihtsad.“

Laadi alla ka R&A eestikeelne reeglite äpp:

Kõik uudised ...

GOLFBOX