GOLFBOX

Meil on rõõmustav uudis kõikidele golfaritele, kes vajavad asjatundlikku abi järgmisele tasemele jõudmisel ja golfimängu nautimisel. PGA Pro Rein Auväärt on pärast pausi tagasi ning ootab era- ja grupitreeningutele, mis toimuvad Jõelähtmes.

Pro tunni hinnakiri:

  • 60 min eratreening ühele 70 €
  • 60 min grupitreening kahele 120 €
  • 60 min grupitreening kolmele 150 €
  • 60 min grupitreening neljale 200 €


Registreeri treeningule telefonil +372 516 5753 või e-kirja teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.m.

Kui väikese valge palli harrastusele humoorikalt läheneda, siis 2009. aastast golfitreeneri ametit pidanud Reinu arvates pole golf vägivalla ega pallitagumise mäng, vaid täpsuse mäng. Intervjuus ajakirjale "Golf" toob Rein välja olulised põhimõtted, mida võiks golfiga harrastaja meeles pidada. "Golfimängu õpitakse kogu elu koos iseenda testimisega, harjutades, mängides väljakul ja klubide poolt korraldatavatel võistlustel," ütleb Rein, kelle sõnul algab golfari arengu teekond tunnetusest, soovist ja ajaressursist. Sageli ei vasta golfari üldfüüsiline vorm püstitatud eesmärkidele või tahtele. Ebarealistlikust eesmärgist algavad probleemid, alates keha vabast liikumisest kuni lubamatu käitumiseni golfiväljakul. 

Eesti ainus kõige kõrgema ehk seitsmenda tasemega golfitreener ja EOK golfitreenerite kutsekomisjoni esimees peab treeningutel tähtsaks ka golfaja vaimset poolt. Reinu sõnul ei piisa pelgalt soovist lüüa kas 60, 100 või 200 meetrit, vaid pigem tuleb väljakul leida sihtmärk, kuhu pall lüüa. "Mõtle, tunneta ja tegutse," toob ta välja kolm soovitust, kuidas end tehnika lihvimise ajal häälestada.

Loe täispikka intervjuud siit

Kõik uudised ...

GOLFBOX