GOLFBOX

Pühapäeval, 3. juulil stardib Estonian Golf & Country Clubi esimene pühapäevaõhtune kokkusaamine alustavatele golfimängijatele. Rising Stari õhtutele on osalema oodatud kõik, kel Green Card taskus, ja ka need, kel händikäpi indeks ehk HCPI veel puudub.

Oma kogemusest räägib EGCC juhataja Hanno Kross. "Alustasin ise golfiga aastal 2009 ja samuti Rising Stari kohtumistel, kus kõik vehkisime õhku, panime paremale ja vasakule ning saime uusi tuttavaid. Aeg on edasi läinud, vehin ikka aeg-ajalt õhku, pallid lähevad paremale ja vasakule, aga natuke lihtsalt vähem kui neliteist hooaega tagasi."

"Kuigi me lööme kokku löögid ja punktid, et julge me Rising Stari võistluseks nimetada. Kokkusaamiste eesmärk on mõnusalt värskes õhus aega veeta ja olenemata tulemusest pärast õnnelikumana koju minna. Kui sul on Rising Stari õhtu vaba, soovitan julgelt tulla mängima – saad kogemuse võrra rikkamaks ja tutvud ka uute inimestega, kes sinuga samal tasemel," kutsub Hanno tegema esimest vaprat sammu, mis võib viia märksa suurema hooga edasi, kui omapäi harjutamine.

I etapp: 3. juulil kell 16
Registreerimise tähtaeg: 1. juulil kell 23.59
Väljak: Stone Course, 9 rada
Mänguvorm: Florida Scramble
Mängijad jagatakse võistkondadesse, kõik mängijad teevad avalöögi ja valitakse parim pall. Mängija, kelle pall valitakse, jääb järgmisel löögil vahele. Sama protseduuri korratakse ka järgmistel löökidel, kuni pall on augus. Igal rajal läheb arvesse üks tulemus meeskonna kohta

II etapp: 7. augustil kell 15
Registreerimise tähtaeg: 5. augustil kell 23.59
Väljak: Stone Course, 9 rada
Mänguvorm: võistkondlik punktimäng
Kõik võistkonna liikmed mängivad punktimängu. Igalt rajalt läheb arvesse meeskonna kaks parimat tulemust.

III etapp: 11. septembril kell 15
Registreerimise tähtaeg: 9. septembril kell 23.59
Väljak: Stone Course, 2 x 9 rada
Mänguvorm: Florida Scramble
Mängijad jagatakse võistkondadesse, kõik mängijad teevad avalöögi ja valitakse parim pall. Mängija, kelle pall valitakse, jääb järgmisel löögil vahele. Sama protseduuri korratakse ka järgmistel löökidel, kuni pall on augus. Igal rajal läheb arvesse üks tulemus meeskonna kohta. NB! Iga meeskonnaliige peab tegema vähemalt kolm avalööki.

Finaal, 28. septembril kell 12–14
Registreerimise tähtaeg: 26. septembril kell 23.59
Väljak: Sea Course, 18 rada
Mänguvorm: individuaalne punktimäng
Kõik mängijad mängivad enda mängu individuaalselt ja arvestatakse enda händikäppi.

Võistkondlikes formaatides on igas mängugrupis lisaks kolmele alustajale ka üks mentor, kes abistab mängijaid. Pärast igat etappi jätkub Jõelähtme Da Vinci Golfirestoranis mõnus koosviibimine, kus jagatakse auhindu etapi parimale võistkonnale, finaalis aga kolmele parimale mängijale. Koosviibimiset võtavad osa ka külalisesinejad, kes annavad ülevaate golfireeglitest ning jagavad näpunäiteid ja teadmisi golfimänguks.

Ühe etapi osavõtutasu on EGCC liikmele ja kandidaatliikmele 15 €, külalistele 25 €. Jõelähtme Da Vinci Golfirestoranis kehtib osavõtjatele võistlusjärgsele toitlustusele erihind 7 €. Neile, kel Stone Course'i mänguõigus puudub, lisandub Stone Course'i etappidel 25 € green fee. Neile, kel Sea Course'i mänguõigus puudub, lisandub finaalis 25 € green fee.

Osavõtu saab üle kanda MTÜ Estonian Golf & Country Club arveldusarvele EE627700771001633789.

Tutvu võistluse juhendiga

Registreeri võistlusele Golfboxis

Kõik uudised ...

GOLFBOX