GOLFBOX

Estonian Golf & Country Club, clubhouse, Sea Course, Stone Course, drone view

Jõelähtmel on golfimaratone peetud pisikeste vaheaegadega alates 2007. aastast. Maailmas pole haruldased ka 100 raja golfimaratonid, kuid Estonian Golf & Country Club on šnitti võtnud 42 kilomeetri ja 195 meetrisest jooksumaratonidest ehk kokku tuleb pall auku lüüa 42 rajal. Ja mine tea, äkki tähistab "195" neid samme, mis kuluvad viimaselt rajalt klubihoone sauna vantsimiseks.

Seega, hooaja üks põnevamaid võistluseid – EGCC Golf Marathon by Da Vinci Golfirestoran – leiab aset kolmapäeval, 22. juunil. Traditsiooniliselt jaaninädalal aset leidev maraton viib osalejad 18 Sea Course'i rajale ning 9 x 9 x 6 Stone Course'i rajale. Järjestikused stardid mõlemal väljakul algavad kella 8. Oodatud on kõik golfimängijad, kelle WHS HCPI on kuni 30. Maksimaalne golfimaratoonaride arv on 75.

Mehed ja naised võistlevad ühises arvestuses, individuaalseid klasse on kaks:

  • HCP ...–15,0, HCP löögimäng
    mehed, kollased tiid (5692 m)
    naised, punased tiid (5098 m)

  • HCP 15,1–30,0, punktimäng
    mehed, kollased tiid (5692 m)
    naised, punased tiid (5098 m)


Lisaks individuaalsete võistlejatele saavad kõik mängijad osaleda ka võistkondlikult. Igasse võistkonda kuulub kolm liiget, kellelt läheb igal rajal arvesse kahe parema liikme punktimängu tulemus. Võistkonnaliikmed ei pea mängima ühes grupis, aga soovi korral on see võimalik. Korraldajad leiavad võistkonna ka neile, kes sel korral üksi starti tulevad. Erivõistlustest on plaanis lähim lipule ja pikim draiv.

Auhinnad võistlusklassi kolmele parimale mängijale, parimale võistkonnale ja erivõistluste võitjatele paneb välja Da Vinci koos heade partneritega Itaaliast, Prantsusmaalt ja Eestist. Võitjad saavad ka spetsiaalselt maratoniks loodud disainiga medalid. Võitjate nimed graveeritakse EGCC Golf Marathoni rändkarikale. Lisaks on varuks palju loosiauhindu.

Registreerimise tähtaeg on pühapäeval, 19. juunil kell 23.59, stardijärjestus avaldatakse esmaspäeval, 20. juunil kell 12 Golfboxis.

Võistlustasu EGCC klubiliikmele on 59 €, külalisele 99 €. Tasu sisaldab ka harjutuspalle ja kogu päeva toitlustust. Restoran pakub alates kella 7 hommikuputru, lõunasupiks on 20-minutiline ajaaken, Sea Course'i 5. ja 13. raja vahel pakub energiaampse rajakohvik ning päeva lõpetab grill-õhtusöök.

Täpsemad reeglid ja muu oluline info on võistluse juhendis

Registreeri võistlusele

Kõik uudised ...

GOLFBOX