GOLFBOX

Veel sel reedel ja laupäeval saab golfi mängida suvegriinidega Ülestõusmisväljakul, mis algab Stone Course'i 1–9 rajaga ja jätkub Sea Course'il radadel 10–18.

Chronogolfis broneerides näitabki reedel ja laupäeval ainult uut väljakut. Broneerida saab esimeselt tiilt. Kes soovib golfata vaid üheksa rada, siis neile on mängimiseks avatud Stone Course'i rajad, mida saab soovi korral ka golfiautoga mängida. Sea Course'i radadel veel golfiautoga ringi vurada ei saa.

Neile, kes on ostnud 2022. hooajaks Stone Course'i ja/või Sea Course'i mänguõiguse, on Ülestõusmisväljakul mängimine lisakuluta. 18 raja green fee on 69 €, EGCC liikmele ja tema külalisele 39 €. 9 raja green fee on 39 €, EGCC liikmele ja tema külalisele 25 €. EGCC aktsionäriga saab soodsamalt mängida kuni kolm külalist, EGCC liige, kellel aktsia veel puudub, saab kaasa võtta ühe soodushinnaga külalise.

Broneeri tiiaeg Chronogolfis

Caddiemaster on sel nädalal avatud esmaspäevast reedeni kella 9–19, laupäeval ja pühapäeval kella 8–18. Klubihoone on nädala sees avatud kella 921, laupäevast pühapäevani 8–21, lahti on nii pro shop, riietus- ja duširuumid kui saunad. Restoran on selle nädala reedel ja laupäeval avatud kella 11–21, pühapäeval kella 11–19, köök suletakse pool tundi varem. Alates 25. aprillist on restoran avatud iga päev.


Kõik uudised ...

GOLFBOX