GOLFBOX


Alates 1. novembrist on klubihoone, restoran ja range talviseks perioodiks suletud.

Küll aga on veel avatud nii Stone Course kui ka Sea Course. Palume tiiaeg broneerida kindlasti Chronogolfis, kui mängima lähete. Kui mängite mõlemat väljakut, broneerige mõlemal väljakul tiiaeg.

NB!

RHCR komitee otsusena on ka käesoleval aastal Eesti väljakud general play ringide osas talvepausil 01.11-31.03. Küll aga on general play ringid lubatud, kui mängite näiteks kuskil soojal maal ning eriti kui võistlete on kohustus oma ringid sisestada GolfBoxi. 

Kes kehtivat EGCC mänguõigust ei oma, saab nautida Stone Course'i hinnaga 27€ 9 rada ning 37€ 18 või rohkem rada. Sea Course'il kehtib erihind 47€ 18 rada ja 9 raja mängimisel 37€ Broneerimine ja tasumine toimub Chrongolfis. Stone+Sea Course'il 18 rada mängides on hind 47€.

Küsimused ja lisainfo:

Estonian Golf & Country Club / EGCC AS +372 602 5290 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
NextGolf Academy / NextGolf Shop +372 506 3030 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Da Vinci Jõelähtme golfirestoran +372 602 5294 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hoiame väljakut ning ärme griinidel jaluta, kui on härmatis või külm!

 

 

Kõik uudised ...

GOLFBOX