GOLFBOX

 

Eesti parimaks meesgolfimängijaks valitud ning meie ainuke mängiv golfiprofesionaal Mark Suursalu esindab käesolevast hooajast Jõelähtmel asuvat Estonian Golf & Country Club’i (EGCC). Euroopa TOP100 hulka valitud Jõelähtme golfiväljak on Marki sõnul loogiline valik esindamaks klubi üle maailma toimuvatel võistlustel.

„EGCC on olnud harjutamisel mulle koduklubiks juba viimased kaks-kolm aastat, kus on tänaseks Eesti parimad tingimused golfi mängimiseks. Kaks golfiväljakut, head harjutusringimused ning eelmisest aastast avatud Eesti Golfikool annab võimaluse kodus olles maksimaalsel tasemel harjutada," ütles Suursalu.

Mark Suursalu sõitis juba eelmisel nädalal Hispaaniasse kuuks ajaks valmistuma käesolevaks hooajaks, esimesed kontrollvõistlused on kavas mängida veebruaris ning olulisem hooaja avavõistlus on Hispaanias La Manga golfiklubis 12-22. märtsini toimuv ECCO Touri osavõistlused. Mediter Real Estate Masters ja ECCO Spanish Open’i auhinnafond on kokku 80 000€. Sel aastal ongi Marki peamiseks eesmärgiks esineda hästi Ecco Touril, kus peetakse kokku 16 võistlus kuues riigis. Eelmisel aastal oli Mark Ecco Touri Spanish Open’il kokkuvõttes 16s.

Lisaks Ecco Tourile on olulisel kohal ka Finnish Tour, Nordea Tour ja Gecko Pro Tour. 2013.a. põhiline eesmärk Markil on Nordic League edetabelis tulla viie parima hulka, mis annaks automaatse pääsu European Challange Tourile.

EGCC tegevjuhil Hanno Krosiil on hea meel, et Eesti parima golfimängija on valinud oma põhiliseks treeningupaigaks just Jõelähtme: „Meile on ühelt pool oluline pakkuda Eesti parimatele ja andekamatele mängijatele võimalus maailmatasemel harjutada ka kodus, kuid teispidi on see ka suureks tunnustuseks tehtud tööle, et kui südame asja teed ja arendad, siis see tõmbab ligi ka teisi andekaid. usun, et Markiga koostöös tekib sünergia, mis annab nii Jõelähtme golfile lisaväärtust kui Marki tippsportlaskarjäärile."

Foto: Mats Soomre www.soomre.com

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX