GOLFBOX

Paul Marley ja Hanno Kross 2018.a. Ryder Cupil ühest vähestest hetkedest, kus Paulil oli võimalus ka nautida suurvõistlust pealtvaajana

Peale aktiivset golfihooaega jätkame EGCC podcastiga, kus kolmandas osas on EGCC juhataja Hanno Krossi vestluskaaslaseks Estonian Golf & Country Club'i väljakute hooldusmeeskonna juht Paul Marley.

Golfiväljaku ja eriti selle griinide kvaliteet on igas maailma golfiklubis kõige südamelähedasem teema klubiliikmetel. Arvestades, et tingimused muru kasvatamisel on erinevad isegi meie Jõelähtme kahe erineva väljaku vahel, rääkimata siis erinevate väljakute vahel Eestis ja maailmas, on tegemist erakordselt huvitava ala ja teemaga, kus väljakutseid on igal greenkeepingu meeskonnal kõikjal ning nende lahendamine alati väga huvitav ülesanne.

Paul räägib ka enda kogemusest 2018. aasta Ryder Cupil, kus töötas vabatahtlikuna greenkeeping meeskonnas.

EGCC podcasti järgmine osa ilmub veel selle 2020 aasta lõpus, kus võtame oma 15. sünnipäevahooaja kokku ning vaatame järgmisesse, veel paremasse hooaega järjekordse huvitava külalisega.

EGCC podcast on leitav nii Apple, Google, Spotify kui muudest populaarsetest podcastide teenusepakkujatest - otsingusse kirjutage Estoniangolf ja leiate kanali üles.

 

 

Kõik uudised ...

GOLFBOX