GOLFBOX

Meil toimub sellel aastal palju olulisi võistlusi, aga võibolla kõige tähtsam maailma muutev võistlus on 19. juulil, kui MTÜ Golf Aitab korraldab Estonian Golf & Country Club'is Pardigolfi, kus kogume toetusi Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule, kes toetab peresid alates vähidiagnoosi teadasaamise hetkest. 

Pühapäevasel võistlusel on kolm punktimängu klassi - naised ja mehed eraldi kuni HCP 18,5 ning ühisklass mängijatele HCP'ga üle 18,6. Meestel ja naistel madalamas HCP grupis on võimalik mängida võistlust ka tagatiidelt, et harjutada juuli kolmandal nädalal toimuvateks EMV'teks löögimängus. 

Osavõtutasu on vaid 49€ neile, kes omavad mänguõigust EGCC Sea Course'il ning 89€ külalismängijatele, mis sisaldab nii green feed, toitlustust, harjutuspalle ja võimalust võita suurepäraseid auhindu, rääkimata heategevusest. Ettevõtetele on saadaval ka toetuspaketid, millega kogutakse lisaraha Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule. 

MTÜ Golf Aitab eesmärk on korraldada heategevuslikke golfivõistlusi, et toetada laste vähiraviga tegelevaid ja seotud organisatsioone.
Golf Aitab korraldustiim alustas 2017.a. heategevusliku golfivõistluse korraldamisega, mille tuluga toetasime sihtasutust Tallinna Lastehaigla Toetusfond ning kogusime raha vähihaigete laste isolatsioonipalatite jaoks.
Aastal 2019 kogusime võistlusega annetusi perekonnale, kelle peres oli 2 raske diagnoosiga vähihaiget last.
Aastal 2020 kogume tulu Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule, kes toetab peresid alates diagnoosi teadasaamise hetkest. See on peredele raske teekond, kus nii materiaalne kui psüholoogiline abi neile on hädavajalik.
Nüüdseks oleme loonud organisatsiooni MTÜ Golf Aitab, et lihtsustada annetamist.

TUTVU JUHENDIGA SIIN

REGISTREERI SIIT

TUTVU ETTEVÕTTE TOETUSPAKETTIDEGA

Ilm toetab golfimängimist ja võistlemist terve nädala!

Kõik uudised ...

GOLFBOX