GOLFBOX

EGCC võidukas Niitvälja ja EGCC naistekoondiste matšil 2019

2. juunil kohtusid kuuendat korda EGCC ja Niitvälja golfiklubi naistekoondised. EGCC matši kapten Kairi Luur ja Niitvälja Golfiklubi kapten Ulvi Ingver panid kokku tiimid, kes võtsid mõõtu fourball formaadis (löögimängus), kummaski võistkonnas mõlema klubi 20 parimat golfimängijat.

“Kui Niitvälja oli oma paarid kohapeal välja hõikas, oli selge, et lihtne ei saa EGCC-l olema, sest Niitvälja poolt oli kohal nende parim “raskekahurvägi” :), kuid sisimas oli siiski lootus, et ehk kaks järjestikust võitu ilma kolmandata jää, sest tegemist ju siiski koduväljakuga,” kommenteeris Kairi Luur.

Ilm oli heitlik ja võistlus osutuski ülimalt põnevaks ja tasavägiseks. 21+ vanuse klassis õnnestus Niitväljal võita kõik kolm kohtumist. 35+ klassis õnnestus EGCC-l võtta kolm võitu ja neljas matš jäi viiki. 50+ klassis oli saagiks mõlemal klubil üks võit ning üks viik.
Esmakordselt ajaloos oli tulemus pärast 10 matši viigis 5-5. See tähendas, et võistlustulle pidid astuma kaptenid omavahelises play offis 10. rajal ning seekord õnnestus matš võita EGCC-l.

Video emotsionaalsest kaptenite play offi võidust:

Kunstnik K.Hütti poolt tehtud rändkarika saab võitjaklubi oma valdusse kuni järgmise võistluseni. Naistekoondiste tänud rändkarika toetajale Avisele. Ning suured – suured tänud võistluse toetajale Golflife Shop.

EGCC naistekoondisesse kuulusid: Katre Kõvask, Nelli Nilson, Annika Sutt, Anu Hanson, Kristi Kruger, Marin Lehtmets, Christina Godwin, Marina Kruger, Riina Vettus, Ene Tuul, Helen Pastarus, Apawan Chinglek, Anneli Esken, Anu Uuemõis, Kersti Klaas, Margarita Ross, Sirje Aaviksoo, Eve Pärnsalu, Ave Epner. Kapten Kairi Luur.

Niitvälja naistekoondisesse kuulusid: Cliona Dalberg, Mari Hütsi, Kristiina Kuzmenok, Liis Kuuli, Kristel Reimo, Kristel Ulla, Gerli Mutso, Anne Petter, Liis Veltmann, Katrin Leppik, Merit Ots, Annika Meos, Marit Antik, Margit Sunni, Karin Mängel, Kai Thornbech, Heret Ots, Kairi Rätsepp ja Küllike Varik. Kapten Ulvi Ingver.

Kõik uudised ...

GOLFBOX