GOLFBOX

Septembrikuu esimesel nädalavahetusel peetud Eesti klubidevahelistel meistrivõistlustel golfis Valgerannas viisid võidukarikad koju meeste arvestuses EGCC ja naiste klassis Niitvälja. Niitvälja on seejuures võitnud kõik korrad naiste karikad (kokku 12. kord!). EGCC meeste klassi võit oli kuues kord. Niitvälja on meeste osas ühe korra rohkem võitnud. Ühekorra on kahe suurklubi võidurõõmu rikkunud Valgeranna (2014).

Meeste klassis järgnes EGCC võistkonnale Niitvälja ja Otepää. Kahe esimese meeskonna vahe oli vaid 2 lööki kahe päeva peale, kus esimesel päeval mängiti foursome/fourballi mänguformaate ning täna mängiti individuaalselt. Kolmandaks jäänud Otepää Golfiklubi edestas Rae Golfiklubi 12 löögiga. Viies koht kuulus Valgerannale ning kuues Saaremaa Golfiklubile.

EGCC võidukasse meeskonda kuulusid: Richard Teder, Ken-Marten Soo, Sten Erik Soo, Janar Tomessoo, Henri Pikk, Risto Ring, Kristjan Kaleviste, Peep Pira, Jaanus Turba, Urmas Isok.

Naiste arvestuses esikoha saanud Niitväljale järgnesid EGCC ja Otepää. Esimese ja teise koha vahe oli lõpuks 7 lööki. Neljas koht taas Rae Golfiklubile ning viies koht Saaremaale. Koduväljaku eelist ei kasutanud ära Valgeranna naiskond, kes saavutas kuuenda koha.

Niitvälja võidukasse naiskonda kuulusid: Liis Kuuli, Lil Kuuli, Cliona Georgia Dalberg, Kristina Kuzmenok, Kristel Ulla, Olesia Abramova, Anne Petter, Ulvi Ingver.

EGCC naiskonda kuulusid Anneli Esken, Katre Kõvask, Apawan Chinglek, Anu Uuemõis, Anete Liis Adul, Monica Pihlak, Mariliis Palm, Alla Holopainen 

Palju õnne meie klubile ja suurimad tänud mängijatele, kes klubi esindasid. Kuna hõbe ja kuld on olemas, siis järgmiseks aastaks ei ole väiksemat eesmärki klubil kui tuua koju kaks kulda!

Suured tänud ka klubi koondise toetajale AS Võrguvara ning klubi kapten Jüri Reitsakasele, tänu kelle toetusele paistsid kuldmedalid erakordselt kaugele välja ilusate särkide tõttu!

Ettepanekud klubi eestseisusele on alati teretulnud, kuidas klubi saaks abistada, et järgnevatel aastatel igas võistlusklassis oleksime esikohakonkurentsis kõikides vanuseklassides!

TULEMUSED - mehed

TULEMUSED - naised 

Uudise allikas: Eesti Golfi Liit
Foto: Kadri Palta

Kõik uudised ...

GOLFBOX