GOLFBOX

 

Kutsume üles tooma oma sõpru ja pereliikmeid meie sõbralikule PAR3 väljakule  (9 rada) golfi mängima ja golfiga lähemat tutvust sobitama. Green cardi (golfimängija tunnistus) omamist mängijalt ei nõuta, oluline on, et temaga kaasas oleks vähemalt üks tunnistust omav golfimängija, kes tagab mängijate turvalisuse, juhendab mängijaid ning reguleerib mängutempot. Soodus green fee (väljakupääse) Stone Course'i alal asuvale PAR3 väljakule on 30 €, mis sisaldab golfikeppide renti ja 35 harjutuspalli, et enne mängu veidi harjutusväljakul lööke proovida.

Golf on maailma üks kõige sotsiaalsematest spordialadest, lisaväärtuseks ka puhas õhk ja hea tervis! Võib arvata, et golfi olemusest saadakse palju paremini aru alles siis, kui ollakse paar-kolm korda väljakul päriselt mänginud. Vaid harjutusväljakul palle lüües ei pruugi mängulust ja golfi fenomen tõeliselt ilmneda. 
Pidage oma perega plaani, leppige aeg kokku ja kasutage võimalust! Tooge väljakule ka mõni oma hea sõber, kes siiani ei ole juhust leidnud või julgenud golfiväljakule tulla. Edasised plaanid green cardi kursuste, mänguõiguste jms osas saab teha siis kui omal nahal mängumõnu kogetud. 

 

Mänguaeg tuleks enne kohaletulekut kindlasti broneerida. Kellel on Golfbox süsteemile ligipääs, saab ise end ja oma sõpru mängule registreerida. Kel ligipääsu ei ole, palume ühendust võtta meie klubiga, telefonil 6025 290 või e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Soovitatavad mänguajad PAR3 väljakul mängimiseks on hommikupoolikud ja tööpäeva päevad või ka nädalavahetuste pealelõunad ja õhtud. Nendel aegadel on tavaliselt mängijaid vähem ning teil rohkem võimalust mängu nautida ja lööke katsetada. PAR3 väljaku 9 raja mängimiseks tuleks varuda kuni 2 tundi. Ühekorraga saab golfiringile asuda maksimaalselt 4 mängijat, kellest vähemalt ühel peaks olema green cardi kursus läbitud, et tagada väljakul turvalisus. Stardiajad on 10-minutiliste vahedega.

 

Tere tulemast golfiväljakule! PAR3 väljak ootab uusi mängijaid!

GOLFBOX