GOLFBOX

Miks võtta eratunde?

Vastus sellele küsimusele on väga lihtne: et saada paremaks mängus, mis meile meeldib! Golf on mäng, mida ise õppida on väga keeruline. Mitte keegi ei taha seista palli taga mõeldes sellele, kas see pall ikka lendab otse või mitte. Golf on palju meeldivam mäng kui me suudaksime kontrollida palli lendu ja kukutada palli sihtmärgi lähedale.

Kes peaksid võtma eratunde?

Iga golfar, kes tahab saada paremaks, peaks võtma eratunde! Kannatlikkus on oluline, kuna uue info jõudmine peast kehasse võtab aega. Kui sa otsustad võtta tunni, siis tee seda eesmärgiga ka peale tundi iseseisvalt harjutada. Ära kuula sõprade, perekonnaliikmete jne swingi nõuandeid – sellest on rohkem kahju kui kasu, kuigi võib-olla mõte on üllas! Kui sa oled algaja, siis pea meeles, et palju kergem on õppida hea swing kohe alguses selgeks, kui muuta juba sisse harjutatud halba swingi.

EGCC-s on õigus eratunde anda ainult PROdel, kellel on vastav kokkulepe. Lisainfo küsimiseks võta julgelt ühendust e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil +372 602 5290.

GOLFBOX