GOLFBOX

Green Card on tunnistus, mis antakse golfimängijale, kes on tutvunud golfi algtõdede ja mängureeglitega ning läbinud Green Cardi kursuse. Green Cardi kursus koosneb teooriaosast, kus antakse põgus ülevaade golfi ajaloost, olulisematest reeglitest ja üldtõdedest, ning praktilisest osast harjutusväljakutel, kus õpitakse erinevaid löögivõtteid. Värsked teadmised saab proovile panna kahetunnisel mentorringil – koos kogenud golfimängijaga läbitakse neli golfirada.

2023. hooajal kestavad Green Cardi kursused nädalavahetustel: laupäeval kella 10.00–14.00 ja pühapäeval kella 10.00–16.30.

Jõelähtme Golfiakadeemias toimuvad kursused eesti keeles, kuid kokkuleppel saab kursusi läbi viia ka inglise või vene keeles. Grupi maksimaalne suurus on 18 osavõtjat.

VAATA LÄHEMALT:

NB! Lisainfo küsimiseks või Green Cardi kursuse kinkekaardi tellimiseks võta julgelt ühendust e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil +372 602 5290.

 

GOLFBOX