GOLFBOX

Golf on mäng, millega alustamiseks ei ole kunagi liiga vara või liiga hilja. See sobib igas eas inimestele ning on suurepärane viis sportlikuks ja tervislikuks ajaviitmiseks nii pere kui ka sõprade seltsis.

Estonian Golf & Country Clubis pakume kõike vajalikku, et sinu esmatutvus golfiga kulgeks sujuvalt ja meeldivalt. Samuti saad valida just endale sobiva Green Cardi paketi, mis aitab golfimängu sisse elada ja seda soodsamalt nautida.

Kuidas golfiga alustada?

Selleks, et golfis oleks enda ja teiste turvalisus garanteeritud, peab läbima golfi algõppe ehk Green Cardi kursuse. See koosneb teooriaosast, kus saad ülevaate golfiajaloost, reeglitest ja üldtõdedest ning praktilisest osast harjutusväljakutel, kus õpid tehnikaid ja lööke.

Kuidas osta mänguõigust?

Kui Green Cardi tunnistus on pidulikult üle antud, on roheline tuli golfamiseks käes. On hästi oluline, et kursuselt saadud teadmised kinnistuksid täismõõtmetes golfiväljakul, milleks meie 9-rajaline Stone Course sobib ideaalselt. Green Cardi hõbe- ja kuldpaketi hinna sees juba on tasuta mänguõigus, pronkspaketiga saad pärast kursuste lõppu osta mänguõiguse vastavalt EGCC hinnakirjale.

Kuidas pallid lendu saada?

Kõik golfimängijad on olnud algajad ja mäletavad liigagi hästi oma esimesi tagasihoidlike tulemustega mänguringe. Et sulandumine golfiellu oleks lihtsam ning pallid hakkaksid kõrgemale ja kaugemale lendama, oleme loonud EGCC mentorprogrammi, mille eesmärk on viia kokku golfimänguga alustaja ja kogenud mängija. Lisaks mentorprogrammile saad oskusi lihvida golfiakadeemia grupi- või eratreeningul.

Kuidas saada selgeks reeglid?

Küsida, küsida, küsida! Reeglite meeldejätmiseks on küllap kõige mugavam on käia mängimas kogenud golfariga, aga tasub ka ise aeg-ajalt pärast mängu mõni nüanss üle vaadata. Abiks on ka:


Hea meelega aitame sul leida sobiva tee golfimängu nautimiseni. Võta julgelt ühendust e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil +372 602 5290.

GOLFBOX