GOLFBOX

Miks võtta eratunde?

Vastus sellele küsimusele on väga lihtne: et saada paremaks mängus, mis meile meeldib! Golf on mäng, mida ise õppida on väga keeruline. Mitte keegi ei taha seista palli taga mõeldes sellele, kas see pall ikka lendab otse või mitte. Golf on palju meeldivam mäng kui me suudaksime kontrollida palli lendu ja kukutada palli sihtmärgi lähedale.

Kes peaksid võtma eratunde?

Iga golfar, kes tahab saada paremaks, peaks võtma eratunde! Kannatlikkus on oluline, kuna uue info jõudmine peast kehasse võtab aega. Kui sa otsustad võtta tunni, siis tee seda eesmärgiga ka peale tundi iseseisvalt harjutada. Ära kuula sõprade, perekonnaliikmete jne swingi nõuandeid – sellest on rohkem kahju kui kasu, kuigi võib-olla mõte on üllas! Kui sa oled algaja, siis pea meeles, et palju kergem on õppida hea swing kohe alguses selgeks, kui muuta juba sisse harjutatud halba swingi.

 • Cristofer Herman, Pro
  Eratunni hind ühele 60 €

  Võta ühendust:
  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 • Rein Auväärt, PGA Pro
  Eratunni hind ühele 70 €, kahele 120 €, kolmele 150 €

  Võta ühendust:
  +372 516 5753
  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.m

 • PGA Pro Maxime Chardon
  Eratunni hind ühele 75 €, kahele 85 €
  5 korra pakett: 350 €
  10 korra pakett: 650 €


  Võta ühendust:
  +372 5810 7909


NB! Estonian Golf & Country Clubis on õigus eratunde anda ainult nendel prodel, kellel on Jõelähtme Golfiakadeemia juhi Peter Holmbergiga  kirjalik kokkulepe.
 Võta julgelt ühendust e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

GOLFBOX