GOLFBOX

Quinta do Lago

Algarvis asuv golfi- ja kinnisvarakuurort pakub kolme tipptasemel golfiväljakut. Mitmed hooldatud aiad, lopsakad fairwayd ja puudega ümbritsetud rajad pakuvad silmailu igale golfimängijale. Kinnisvara võimalused ümbritsevad golfiväljakut, pakkudes kauneid vaatepilte.

Väljakutest on värskelt renoveeritud North Course, kus arhitektiks 2014.a. Ryder Cup'i Euroopa kapten Paul McGinley, lisaks ka South Course ja L'aranjal. Kõik suurepärased väljakud. Hotellide valik on lai, kuid kui juba minna, siis Hilton Conrad hotell on üks maailma parimaid, kus olla. 5* on väga tagasihoidlik hinnang.  

Ametlik kodulehekülg avaneb SIIT.

 

    

 

 

 

Bom Sucesso

Disainitud Donald Steel'i poolt, kes on üks kuulsamaid golfi arhidekte, pakub golfiväljak 18 rada championship-väljakule väärilist kaunist keskkonda Óbidos Lagoon'i pankadel, lähedal merele.Väljak kuulub IAGTO (International Association of Golf Tour Operators) väljakute hulka, mis on kindel garantii kvaliteedist.

Ametlikule kodulehel pääseb SIIT.

 

 

 

 

Troia Resort

Troia Golf Championship Course on 18 rajaline väljak, mis kulgeb võrratu vaatega mere ääres. Disainitud ameeriklasest golfiarhidekt Trent Jones Senior'i poolt on väljak valitud üheks parimaks golfiväljakuks Rolex'i poolt aastal 2011 ning tänaseks The Rolex World's Top 1000 Golf Courses hulka. 

Ametlikule kodulehele saate SIIT.

 

 

 

 

 

 

GOLFBOX